AirShare - vybavení pro podnikatele

Adsorpční odvlhčovač 200 m³/h 16 l/den – Čističky vzduchu MSW

Ve slevě produkt Adsorpční odvlhčovač 200 m³/h 16 l/den - Čističky vzduchu MSW od kvalitního výrobce MSW máte možnost dostat tady a teď právě za skvělou cenu! Ceny již od 41 990 Kč.
EAN: 4062859219640
Adsorpční odvlhčovač 200 m³/h 16 l/den - Čističky vzduchu MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
41 990

Mnoho klasických odvlhčovačů snižuje vlhkost vzduchu na hodnoty kolem 50 %. Pokud vyžadujete velmi nízkou vlhkost vzduchu, použijte absorpční odvlhčovač, který vlhkost redukuje podstatně více. Předejdete tak korozi již během výroby nebo vzniku kondenzace, která poškozuje vaše výrobky. Jeho tichý chod umožňuje použití i v interiéru, například v případě vodních škod, aniž by příliš rušil. Absorpční sušička se snadno používá, je praktická a především účinná!
 Díky praktické rukojeti můžete kompaktní zařízení snadno přenést na místo, kde chcete výrazně snížit vlhkost. V nepřetržitém provozu odvlhčovač odstraní ze vzduchu až 16 l vlhkosti za den. Uvnitř zařízení se nachází rotující kolo, které pohlcuje vlhkost. Adsorpční odvlhčovač vzduchu přesvědčí průtokem vzduchu 200 m³/h. S těmito hodnotami výkonu můžete odvlhčovač optimálně použít ve své dílně nebo ve skladu s plochou 30–40 m². Absorpční sušičku můžete díky teplotnímu rozsahu -10–50 °C používat i při nízkých pokojových teplotách kolem 0 °C. Pokud zvolíte manuální provoz, odvlhčovač pracuje bez přerušení, dokud jej nevypnete. V automatickém režimu se přístroj vypne, jakmile dosáhne nastavené mezní hodnoty vlhkosti. Během provozu se teplota v místnosti zvýší až o 10 °C, což rovněž usnadňuje sušení. To znamená, že budete vždy připraveni flexibilně reagovat na různé situace v místnosti.

Další produkty z kategorie Průmyslové čisticí zařízení a potřeby