APS Dávkovač nápojů – 6 + 5 l – chlazení

Tento výjimečný kousek APS Dávkovač nápojů - 6 + 5 l - chlazení od značky s dobrým jménem APS snadno naleznete právě teď u nás výhodně. Ceny od 22 990 Kč. EAN: 4004133107656
APS Dávkovač nápojů - 6 + 5 l - chlazení
Značka: APS
22 990 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit více »

Popis produktu

Originální dávkovač džusu a mléka kombinuje dřevo a ušlechtilou ocel Ať už upřednostňujete ovoce, nebo mléko bohaté na vápník: Dávkovač nápojů a mléka značky APS by neměl chybět v žádném bufetu a všude si vyslouží velkou oblibu! Při pohledu na průhlednou nádobu na šťávu a design džbánu na mléko s rukojetí je zákazníkům okamžitě zřejmé, co se skrývá vevnitř. Nádoby s objemem 6 a 5 litrů je třeba zřídka plnit. Nahoře a dole jsou také nenápadně integrované chladící vložky, které udrží nápoje čerstvé po dlouhou dobu. Díky zvýšené poloze stojanu se hubice snadno používá. Dávkovač na mléko, podstavec a odkapávací miska jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, která zajišťuje hygienu a lesk. Vysoce kvalitní vzhled završuje víko a základna z bukového dřeva.
originální vzhled – průhledný dávkovač džusu kombinovaný s dávkovačem mléka v klasickém designu konvičky na mléko
kapacita – objem 6 + 5 l je ideální pro každý bufet
snadná údržba – nádoba na mléko, základna a odkapávací miska z ušlechtilé oceli; nádoba na šťávu z vysoce kvalitního plastu (SAN)
praktické použití – hubice snadno přístupná díky zvýšené poloze nádoby
čerstvé nápoje – díky chladícím vložkám nahoře i dolu