Auna Pro PW-EV-12A, 2-pásmový koncertní reproduktor, 1100 W, ABS

Koncertní reproduktor Malone PW-EV-12A vybavený jedním 30cm (12 ") subwooferem, otřese stěnami a potěším srdce hudebníků.Díky svému výkonu a... více informací »
Auna Pro PW-EV-12A
Značka: Auna Pro
3 899 Kč
Zjistit více »
Koncertní reproduktor Malone PW-EV-12A vybavený jedním 30cm (12 ") subwooferem, otřese stěnami a potěším srdce hudebníků.Díky svému výkonu a...

Koncertní reproduktor Malone PW-EV-12A vybavený jedním 30cm (12 „) subwooferem, otřese stěnami a potěším srdce hudebníků.Díky svému výkonu a rozměrům je ideální na ozvučování live akcí ve středně velkém a velkém rozsahu.Odolná ABS konstrukce umožňuje použití reproduktoru v exteriérových podmínkách.Pomocí různých portů jej můžete propojit se všemi typy ozvučovacích zařízení.Kromě toho má hnízdo na umístění na stojanu a je – v rámci série – stěhovatelný.Součástí balení jsou podpěry pro použití zařízení jako monitorového reproduktoru.PW-EV-12A je díky praktickým úchytům, malé hmotnosti a kompaktním rozměrům vhodný pro častý transport např. v kufru auta.

Tento zlevněný kousek Auna Pro PW-EV-12A, 2-pásmový koncertní reproduktor, 1100 W, ABS od výrobce se zárukou kvality Auna Pro jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. Momentálně k dispozici za 3 899 Kč.