Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, černý

Flexibilní, bezpečný a přizpůsobivý, takový je vozík Auna Pro TS-6. Notebooky, projektory nebo tablety, na dvou samostatných... více informací »
Auna Pro TS-6
Značka: Auna Pro
1 799 Kč
Zjistit více »
Flexibilní, bezpečný a přizpůsobivý, takový je vozík Auna Pro TS-6. Notebooky, projektory nebo tablety, na dvou samostatných...

Flexibilní, bezpečný a přizpůsobivý, takový je vozík Auna Pro TS-6. Notebooky, projektory nebo tablety, na dvou samostatných plošinách si najde to správné místo každé z tvých zařízení. Díky 4 kolečkům lze použít všude tam, kde ho potřebuješ – v kanceláři, v konferenční místnosti nebo doma. Když najdeš optimální místo své prezentace, můžeš dvě ze čtyř koleček super jednoduše zaaretovat. S nastavitelnou výškou od 83 do 107 cm se zařízení přesně přizpůsobí tvým přáním a potřebám. Jednoduchou změnou úhlu sklonu získáš ještě více flexibility a možností použití. Vozík na projektor Auna Pro TS-6 je plynule naklonitelný o 70°, takže si můžeš přesně zvolit úhel, který je pro tebe ideální. Provedení z oceli a MDF desek, jakož i max. nosnost 10 kg pro každou plošinu zajistí potřebnou stabilitu a bezpečnost.Vozík na projektor Auna Pro TS-6 tě flexibilně podpoří při práci bez ohledu na místo. Tento žádaný produkt Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově můžete najít zrovna tady na webu v oblíbené kategorii držáky k projektorům. Vyhledejte si zcela nové zboží z této populární rubriky za výhodné peníze! Máme toho více, máme v nabídce také další zboží značky Auna Pro. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, černý od dodavatele se skvělou pověstí Auna Pro lze zakoupit zrovna za akční cenu! Levně za cenu 1 799 Kč.