B-zboží Nabíječka autobaterií – pomoc při startování – 12/24 V – 100 A – kompaktní

Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 100 A - kompaktní V důsledku častých krátkých jízd v zimě výkonnost autobaterie klesá,... více informací »
B-zboží Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 100 A - kompaktní
Značka: MSW
5 899 Kč
Zjistit více »
Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 100 A - kompaktní V důsledku častých krátkých jízd v zimě výkonnost autobaterie klesá,...

Nabíječka autobaterií – pomoc při startování – 12/24 V – 100 A – kompaktní V důsledku častých krátkých jízd v zimě výkonnost autobaterie klesá, protože osvětlovací dynamo neběží dostatečně dlouho, aby se akumulátory znovu nabily. Pomocí této profesionální, kompaktní nabíječky autobaterií výrobce MSW lze poskytnout v dílně nebo vlastní garáži snadnou pomoc při startování. Nabíječka autobaterií vyhovuje dokonce i požadavkům velkého proudu do 100 ampér (aritmeticky).
funkce pomoci při startování pro vybité autobaterie
vysoká intenzita proudu až 100 ampér pro rychlé nabíjení
speciální kapsy pro uložení dodávaných kabelů
praktický časovač, nastavitelný až do 60 minut pro rychlé nabíjení
kola a rukojeť pro snadnou přepravu
třímístný LED displej na přední straně
Tento levný produkt B-zboží Nabíječka autobaterií – pomoc při startování – 12/24 V – 100 A – kompaktní jde nakoupit právě tu na stránkách zařazený v rubrice zboží z druhé ruky. Nyní najdete zlevněné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci!

Nový výrobek B-zboží Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 100 A - kompaktní od našeho předního výrobce MSW máte možnost získat v naší online nabídce za nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 5 899 Kč.