B-zboží Solární provzdušňovač do jezírka – plovoucí – 120 l/h

Solární provzdušňovač do jezírka - plovoucí - 120 l/h Jednoduše položte solární provzdušňovač na vodu, a tak můžete zvyšovat či stabilizovat... více informací »
B-zboží Solární provzdušňovač do jezírka - plovoucí - 120 l/h
Značka: Uniprodo
679 Kč
Zjistit více »
Solární provzdušňovač do jezírka - plovoucí - 120 l/h Jednoduše položte solární provzdušňovač na vodu, a tak můžete zvyšovat či stabilizovat...

Solární provzdušňovač do jezírka – plovoucí – 120 l/h Jednoduše položte solární provzdušňovač na vodu, a tak můžete zvyšovat či stabilizovat obsah kyslíku ve svém jezírku. Solární články provzdušňovače do jezírka přirozeným způsobem využívají během dne sluneční energii, která spolehlivě udržuje čerpadlo v chodu. Rovnoměrně vysoký obsah kyslíku zvyšuje kvalitu a čistotu vody a udržuje rostliny a ryby v jezírku naživu.
plovoucí solární provzdušňovač do jezírka vyrovnává klima v zahradním jezírku a okysličuje vodu
bezpečné použití díky nízkému výkonu 1,2 W
proud vzduchu 120 l/h zajišťuje optimální obsah kyslíku ve vodě
plovoucí konstrukci skládající se ze solárního článku, čerpadla a provzdušňovacího kamene lze flexibilně umístit do hloubky 0,5 m
účinné a nákladově efektivní napájení ze slunečního záření během dne
odolná a vodotěsná plastová konstrukce splňuje podmínky pro použití ve vlhkém prostředí

Unikátní a oblíbený kousek B-zboží Solární provzdušňovač do jezírka - plovoucí - 120 l/h od odblíbeného výrobce Uniprodo lze koupit právě dnes levně! Teď v akci 679 Kč.