AirShare - vybavení pro podnikatele

Bain Marie {{power_hp_1852}} W {{quantity_of_containers_205_temp}} x {{container_type_1710_temp}} s podstavcem – Výdejní ohřívací vany Royal Catering

Tento zlevněný výrobek Bain Marie {{power_hp_1852}} W {{quantity_of_containers_205_temp}} x {{container_type_1710_temp}} s podstavcem - Výdejní ohřívací vany Royal Catering od odblíbeného výrobce Royal Catering pohodlně dostanete tady a teď právě za super peníze! Aktuálně v akci za 14 779 Kč.
EAN: 4062859198129
Bain Marie {{power_hp_1852}} W {{quantity_of_containers_205_temp}} x {{container_type_1710_temp}} s podstavcem - Výdejní ohřívací vany Royal Catering
Ověřit dostupnost
14 779

Bain Marie s podstavcem od společnosti Royal Catering udržuje po dlouhou dobu perfektní teplotu nejrůznějších pokrmů. V poli {{quantity_of_containers_205_temp}}. Gastronorm s víkem ({{container_type_1710_temp}}) můžete souběžně udržovat teplé všechny součásti pokrmu nebo několik pokrmů, jako je maso, ryby, zelenina, rýže, brambory a omáčka, aniž by se připálily. Ohřívač potravin optimálně pokrývá potřeby luxusního stravování a je vhodný pro použití v restauracích, hotelech, jídelnách, bufetech, občerstveních, jídelnách nebo domovech důchodců a klinikách.
 Ohřívací nádoba zaujme především velkým objemem {{inlet_capacity_400}} l a pojme velké množství potravin, které lze ohřát nebo udržet teplé. To znamená obrovskou úsporu času a je to výhodné zejména při přípravě velkých akcí nebo v době dopravní špičky. Efektivní, {{power_hp_1852}} W výkonné topné těleso rychle ohřeje vodu na požadovanou teplotu. Pomocí dvou otočných ovladačů aktivujte samostatně nastavitelné termostaty a přesně nastavte teplotu {{temperature_range_162_temp}}. °C. Díky způsobu provozu ve vodní lázni není možné, aby se potraviny připálily. Manipulaci usnadňuje vypouštěcí kohoutek. Ohřívací vana kombinuje promyšlený design a odolný kryt se stabilní základnou a vytváří tak spolehlivý výrobek nenáročný na údržbu. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, je velmi trvanlivý a odolný proti korozi. Tento materiál je zdravotně neškodný, díky extrémně hladkému povrchu se snadno čistí, a je tedy velmi hygienický. Ušlechtilá ocel je pevná, odolná a má dlouhou životnost. Gumové nožičky nastavitelné do výšky 3 cm zajišťují bezpečný stojan a zabraňují poškrábání podlahy.

Další produkty z kategorie Výdejní ohřívací vany