Besoa Black Onyx I, konferenční stolek, 110 x 42,5 x 55 cm (Š x V x H), mramor, zlatý/černý

Klasicky moderní: konferenční stolek Beso Black Onyx I kombinuje materiály, které se používaly od dob antiky, s moderním... více informací »
Besoa Black Onyx I
Značka: Besoa
10 299 Kč
Zjistit více »
Klasicky moderní: konferenční stolek Beso Black Onyx I kombinuje materiály, které se používaly od dob antiky, s moderním...

Klasicky moderní: konferenční stolek Beso Black Onyx I kombinuje materiály, které se používaly od dob antiky, s moderním designem, a tak svou elegancí obohacuje každou místnost.Nadčasová elegance je základním požadavkem tohoto příručního stolku Beso Black Onyx I. Hladká, leštěná černá mramorová deska stolu s bílými žilkami přináší k Vám domů luxus z dob Krále Slunce. Vkusná deska stolu je zvýrazněna zlatou kovovou konstrukcí. Konferenční stolek zůstává z hlediska tvarů moderní a jednoduchý, takže se perfektně začlení do vašeho obývacího pokoje. Díky svým praktickým rozměrům 110 x 42,5 x 55 cm je stolek Black Onyx I ideální jako konferenční stolek nebo jako příruční odkládací stolek.Klasické materiály v moderní podobě: konferenční stolek Beso Black Onyx I.

Kvalitní produkt Besoa Black Onyx I, konferenční stolek, 110 x 42,5 x 55 cm (Š x V x H), mramor, zlatý/černý od kvalitního výrobce Besoa jednoduše pořídíte ještě dnes skutečně výhodně! Nabídky od 10 299 Kč.