Brunolie Finn, pelíšek pro psa, podložka pro psa, možnost praní, protiskluzový, prodyšný, polyester/plsť, velikost M (100 × 5 × 70 cm)

Odpočinek pro tvého chlupáče: pelíšek pro psa Brunolie Finn poskytuje pohodlný spánek čtyřnohým přátelům a díky své... více informací »
Brunolie Finn
Značka: Brunolie
1 299 Kč
Zjistit více »
Odpočinek pro tvého chlupáče: pelíšek pro psa Brunolie Finn poskytuje pohodlný spánek čtyřnohým přátelům a díky své...

Odpočinek pro tvého chlupáče: pelíšek pro psa Brunolie Finn poskytuje pohodlný spánek čtyřnohým přátelům a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cestách.S naším pelíškem pro psa Brunolie Finn děláš něco skvělé pro tělo i duši svého nejlepšího přítele. Pohodlná matrace má nadýchaný povrch vyrobený z polyesterového plyše, na kterém si může tvůj domácí mazlíček úžasně odpočinout. Pelech je vyplněn prodyšnou a vzduch propouštějící plstí. Zabraňuje se tím hromadění tepla a umožňuje se optimální komfort při ležení během teplých dnů.Náš pelíšek pro psa z pevného, ​​kvalitního materiálu nabízí tvému ​​domácímu zvířátku prostor na dlouhý odpočinek. Celá podložka se dá prát v pračce na 30 stupňů. Protiskluzová tkanina na spodní straně zabraňuje nechtěnému uklouznutí, takže nic nestojí v cestě prostopášný dovádění.Díky své nízké hmotnosti je podložka pro psa Brunolie Finn ideálním společníkem při cestování – především v autě poskytuje tvému ​​psovi bezpečné a pohodlné místo na krátké i dlouhé cesty a chrání auto před poškrábáním nebo znečištěním. Kvalitní a žádaný výrobek Brunolie Finn, pelíšek pro psa, podložka pro psa, možnost můžete sehnat právě teď tu na našem webu v sekci podložky pro psy. Podívejte se na zlevněné výrobky z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Brunolie. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Brunolie má na skladě vysoce kvalitní výrobky Však to vidíte sami!

Hodně žádaný produkt Brunolie Finn, pelíšek pro psa, podložka pro psa, možnost praní, protiskluzový, prodyšný, polyester/plsť, velikost M (100 × 5 × 70 cm) od oblíbené značky se zárukou kvality Brunolie jednoduše získáte aktuálně za výhodné peníze! Nyní získáte od 1 299 Kč.