Capital Sports Ad Just, černá přizpůsobitelná lavička, 300 kg, ocel

Posilovací lavička Capital Sports Ad Just je základem pro různá cvičení a je téměř nenahraditelná v každé domácí tělocvičně. Pokud... více informací »
Capital Sports Ad Just
6 299 Kč
Zjistit více »
Posilovací lavička Capital Sports Ad Just je základem pro různá cvičení a je téměř nenahraditelná v každé domácí tělocvičně. Pokud...

Posilovací lavička Capital Sports Ad Just je základem pro různá cvičení a je téměř nenahraditelná v každé domácí tělocvičně. Pokud potřebujete lavičku kombinovat s posilovací věží, pro cvičení s obouruční činkou nebo pro volný trénink se závažími, je zařízení Ad Just správná volba. Zvláštní výhodou je vícestupňově nastavitelné sedadlo a opěradlo, které umožňuje použití nejen jako rovná lavička, ale i různá nastavení pro sezení a ležení. K dispozici je 7 západek pro opěradlo a 4 pro sedadlo, takže zařízení Ad Just můžete dokonale přizpůsobit individuálním požadavkům.Robustní rám je vyroben z ocelových trubek a je vhodný i pro zatížení do 300 kg. Černé práškové lakování chrání kovové části před korozí a poškrábáním. 58 cm široké nohy dodávají lavičce velkou stabilitu a zabraňují bočnímu převrácení i při tréninku s velkými váhami. V rovném stavu je zařízení Ad Just s výškou 43 cm ideální pro trénink s jednoručními činkami.Lehací plochy lavičky Capital Sports mají 5 cm tlusté polstrování a jsou potažené syntetickou kůží, která se snadno udržuje. Dá se snadno umýt po namáhavém cvičení, aby byla lavička připravena pro příjemný trénink i pro další uživatele nebo na další den. 2 tvrdá gumová kolečka na konci nohou usnadňují přemísťování lavičky. Unikátní kousek Capital Sports Ad Just, černá přizpůsobitelná lavička, 300 dostanete ještě tady u nás umístěný v sekci nastavitelné lavice. Najděte si zcela nové kousky ve zmiňované sekci za super cenu! To není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Capital Sports. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Capital Sports vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty.

Zlevněný produkt Capital Sports Ad Just, černá přizpůsobitelná lavička, 300 kg, ocel od značky s dobrým jménem Capital Sports můžete nakoupit momentálně na našich stránkách opravdu výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 6 299 Kč.