AirShare - vybavení pro podnikatele

Dávkovač horké vody 8 l 2100 W přípojka vody – Zásobníky na horké nápoje Royal Catering

Žádaný produkt Dávkovač horké vody 8 l 2100 W přípojka vody - Zásobníky na horké nápoje Royal Catering od spolehlivé značky Royal Catering máte možnost sehnat momentálně na webu ve slevě. Nyní zakoupíte za 9 199 Kč.
EAN: 4062859185167
Dávkovač horké vody 8 l 2100 W přípojka vody - Zásobníky na horké nápoje Royal Catering

Chcete mít vždy po ruce teplou vodu? Pak použijte dávkovač horké vody značky Royal Catering. S objemem 8 l udržuje vždy požadovanou teplotu vody a díky externí přípojce vody do něj stále přitéká nová voda. To slibuje vám i vašim zákazníkům nekonečný požitek z čaje!
 Požadovanou teplotu 0–100 °C jednoduše nastavíte na digitálním displeji a díky velkému LED displeji ji budete mít stále na očích. Další displeje vás informují o tom, zda se doplňuje nová voda nebo zda se ohřívá na nastavenou teplotu. Kromě toho můžete zařízení zapínat a vypínat pomocí automatického časovače přesně podle potřeby.
 Nádrž na vodu pojme celkem 8 l. Prostřednictvím externí přípojky vody zařízení jednoduše doplní spotřebovanou vodu a automaticky ji ohřeje. To umožňuje vyrobit až 30 l horké vody za hodinu. Ohřátou vodu plníte přesně do šálků a hrnků pomocí odolného kohoutku. Odkapávací miska zajišťuje čisté pracoviště.
 Použité materiály, jako je ušlechtilá ocel bezpečná pro potraviny, jsou nejen velmi hygienické a odolné, ale také nenáročné na údržbu. Zvolte si nyní dávkovač horké vody značky Royal Catering – a vaši zákazníci si budou moci vždy vychutnat čerstvě uvařený čaj!