AirShare - vybavení pro podnikatele

Digitální pájecí stanice 65 wattů- LED Basic – Stamos Soldering

Hodně žádaný výrobek Digitální pájecí stanice 65 wattů- LED Basic - Stamos Soldering od přední společnosti Stamos Soldering máte možnost najít momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Ve skvělé akci za 1 199 Kč.
EAN: 4250928630964
Digitální pájecí stanice 65 wattů- LED Basic - Stamos Soldering

Digitální pájecí stanice – 65 wattů- LED – Basic Pájecí stanice S-LS-12 Basic od Stamos Soldering se vyznačuje svým snadným ovládáním v kombinaci s nejlepším komfortem pájení. Tato digitální pájecí stanice byla navržena speciálně pro opravy v průmyslu, ve výrobě nebo pro náročné uživatele se zájmem o elektroniku. Díky svému kompaktnímu zhotovení je přenosně použitelná a spoří místo. Všechny pájení stanice od Stamos Soldering ESD jsou samozřejmě bezpečné! Základní jednotka pájecí stanice slouží jako síťový napáječ zdrojového napájení a poskytuje všechny potřebné funkce a přípojky. Kromě toho má velký LED displej k přesnému určení teploty obou páječek (páječky a horkovzdušné páječky).
ideální pro opravy elektrospotřebičů, platinové pájení, cínování, mechanické zpracování kovů a mnohem více.
kompaktní, pevný a izolovaný povrch
výkonná 60 wattová páječka
krátká doba zahřívání a precizní regulace teploty / LED displej
praktické nosné držadlo / rychlá a jednoduchá výměna hrotů a hubic
ochrana před elektrostatickým výbojem (ESD) / včetně základního příslušenství – přihrádka na páječku se suchou houbičkou, páječka s 1 pájecím hrotem

Další produkty od výrobce Stamos Soldering