DURAMAXX Ext. IČ blesk DuraMaxx CTV-IR Booster k fotoaparátu Grizzly

DuraMaxx CTV-IR Booster je externí infračervený blesk, který je ideálním doplňkem k fotoaparátu Grizzly určenému na focení... více informací »
DURAMAXX Ext. IČ blesk DuraMaxx CTV-IR Booster k fotoaparátu Grizzly
Značka: DURAMAXX
1 799 Kč
Zjistit více »
DuraMaxx CTV-IR Booster je externí infračervený blesk, který je ideálním doplňkem k fotoaparátu Grizzly určenému na focení...

DuraMaxx CTV-IR Booster je externí infračervený blesk, který je ideálním doplňkem k fotoaparátu Grizzly určenému na focení extrémních míst a situací. Zařízení slouží k dodatečnému osvětlení tmavých míst, kam se nedostanou světelné paprsky. V případě velmi špatných světelných podmínek je možné současně použít více externích blesků, které se aktivují postupně. Díky velmi pohyblivé hlavě (360°) se zařízení dá skvěle přizpůsobit prostorovým podmínkám. Tento externí blesk dodáváme spolu s popruhy, které umožní bezpečné připevnění ke stromům s maximálním obvodem 1,5 m nebo jiným objektem. Zařízení má pevnou vodotěsnou konstrukci s maskáčový design, díky čemuž je přizpůsoben pro použití v přírodě. Často hledaný produkt DURAMAXX Ext. IČ blesk dostanete právě nyní tady na webu ve známé sekci foto, video! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této populární kategorie za extra cenu!

Unikátní a oblíbený produkt DURAMAXX Ext. IČ blesk DuraMaxx CTV-IR Booster k fotoaparátu Grizzly od spolehlivého výrobce DURAMAXX lze zakoupit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Nyní získáte od 1 799 Kč.