AirShare - vybavení pro podnikatele

Dvojité {{marketing_meta_keyword_1}} {{Taps}} přípojky/tlakoměr {{capacity_86_temp}} L {{power_hp_1852}} PS – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Nejprodávanější produkt Dvojité {{marketing_meta_keyword_1}} {{Taps}} přípojky/tlakoměr {{capacity_86_temp}} L {{power_hp_1852}} PS - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems od kvalitní značky Steinberg Systems snadno můžete získat tady a teď za zcela nejnižší cenu! Právě teď jen za 10 999 Kč.
EAN: 4062859013576
Dvojité {{marketing_meta_keyword_1}} {{Taps}} přípojky/tlakoměr {{capacity_86_temp}} L {{power_hp_1852}} PS - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

S tímto dvojitým vakuovým čerpadlem SBS-VP-200 od společnosti Steinberg Systems můžete vytvářet cirkulující vodou optimální vakuum, které je nezbytné pro laboratorní procesy, jako odpařování, destilace, krystalizace, sušení, filtrování či odplynění. Díky svým rozsáhlým možnostem používání je tato ekologická vakuová vývěva ideálním pomocníkem v laboratořích a při testování ve vědeckých ústavech, v chemickém průmyslu, ve farmacii, biochemii nebo při kontrolách potravin.
 Vakuová vývěva je vybavena dvěma vakuovými čerpadly se samostatným připojením a tlakoměry pro současné paralelní vytváření podtlaku. Zařízení vás přesvědčí svými výkonnostními hodnotami: Motorem o síle 180 PS se vytváří průtokové množství 60 l/min při tlaku 98.000 Pa (nízký podtlak). I přes tyto skvělé hodnoty pracuje zařízení velice tiše a bez rušivého hluku, s hodnotou < 50 dB. Obsluha je přitom velice snadná: Plynulá regulace umožňuje nastavování v rámci stabilního provozu na nízké otáčky a v případě výkonného nasazení na vysoké otáčky. Pro flexibilní užití je možné instalovat také vakuový ventil. Další výhodou tohoto vakuového čerpadla je jeho účinný a ekologický provoz. Zařízení nejen šetří proud, ale díky recirkulaci vody je také velice šetrné k životnímu prostředí. Pro životní prostředí je důležitá také životnost tohoto laboratorního vakuového čerpadla. Pohon je vyroben z ušlechtilé ocele; a plášť z pevného plastu (PP). Oba materiály jsou maximálně odolné vůči korozi a poškození a zařízení zaručuje dlouhou životnost i při častém používání.

Další produkty z kategorie Potřeby pro laboratoř
Další produkty od výrobce Steinberg Systems