Electronic-Star DJ PA sada „Bass First Pro Bluetooth“, 2 x zesilovač, 4 x reproduktor, mixér, 4000 W

Rozsáhlá PA sada se všemi základními komponentami na realizaci profesionálních DJ a PA akcí. 2 zesilovače, 4 reproduktory, mixážní pult a 2... více informací »
Electronic-Star DJ PA sada "Bass First Pro Bluetooth"
32 117 Kč
Zjistit více »
Rozsáhlá PA sada se všemi základními komponentami na realizaci profesionálních DJ a PA akcí. 2 zesilovače, 4 reproduktory, mixážní pult a 2...

Rozsáhlá PA sada se všemi základními komponentami na realizaci profesionálních DJ a PA akcí. 2 zesilovače, 4 reproduktory, mixážní pult a 2 mikrofony. Spolehlivá technika, robustní provedení a snadný transport. Jedinečná, výhodná cena. Pro akce do 800 osob. Celkově 20 částí.Číslo produktu: PL-Bass-First-Pro-BT / 1256 / 60001098Sada „Bass First Pro“ je cenově výhodné kompletní řešení pro pořadatele profesionálních DJ a PA akcí.Dva silné Skytec zesilovače a celkově 8 subwooferů u čtyř Malone dvoupatrových reproduktorů vytváří z basových frekvencí hustý zvukový koberec a předurčuje sadu pro použití na událostech s výraznými basy – od hip-hopu/jamu až po elektro disco.Jednotlivé komponenty mají k dispozici vždy dostatečné možnosti připojení s případnými stávajícími komponentami  sestavy ozvučení. Pevná konstrukce, dobré přepravní charakteristiky a cenné komponenty umožňují dlouhé provozní časy a pravidelné používání.Rozvodnou centrálou sady je všestranný 4-kanálový mixér resident dj, který umožňuje přesné, plynulé a kreativní mixování a díky integrovanému bluetooth rozhraní je možné i bezdrátové streamování hudby ze smartphonu, tabletu a laptopu.S přiloženými kabely je sada připravena k použití bez dokupování dalších kabelů.Dodaný mixážní pult a dva mikrofony rozšiřují škálu využití systému, takže sestava je zvláště vhodná pro použití na konferencích, přednáškách a podobných příležitostech.Osvědčená zvuková technika za rozumnou cenu.Vhodné příslušenství – například stativy, dvojitý CD přehrávač a dvojitý SD přehrávač – najdete v našem obchodě.

Tento kvalitní produkt Electronic-Star DJ PA sada "Bass First Pro Bluetooth", 2 x zesilovač, 4 x reproduktor, mixér, 4000 W značky Electronic-Star snadno můžete najít v naší aktuální nabídce extra se slevou. Nyní získáte od 32 117 Kč.