AirShare - vybavení pro podnikatele

Elektrické nůžky na sklizeň 20 W – Separační řezačka hillvert

Velmi prodávaný produkt Elektrické nůžky na sklizeň 20 W - Separační řezačka hillvert od známé společnosti hillvert snadno můžete sehnat na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 4 899 Kč.
EAN: 4062859219534
Elektrické nůžky na sklizeň 20 W - Separační řezačka hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
4 899

Vaše rostliny jsou plné poupat a listů, které chcete precizně a rychle sklidit? Pak si vezměte elektrické sklízecí nůžky! Díky třem nožům můžete pečlivě oddělit suché i mokré části rostlin a během chvilky sklidit bohatou úrodu. Pomocí ergonomické rukojeti můžete elektrickým ručním zastřihovačem bezpečně přejíždět po větvích a nastavit čepel přesněji než u běžných nůžek. Bezkartáčový motor o výkonu 20 W nejenže pohání čepele silou, ale také je velmi nenáročný na údržbu. Napájecí kabel o délce 2,35 m zajišťuje optimální volnost pohybu, takže při zastřihování můžete zaujmout libovolnou polohu. V závislosti na stavu rostlin lze regulovat rychlost nožů. Tak získáte vždy dokonalý střih.
 Čepele z uhlíkové oceli jsou nejen mimořádně ostré, ale také velmi odolné. Díky samočisticí konstrukci a vysoké odolnosti proti korozi budete elektrické sklízecí nůžky používat dlouho a oceníte spolehlivost střihu. Zařízení je dodáváno s párem rukavic v tašce, která umožňuje pohodlnou přepravu sklízecího pomocníka.