AirShare - vybavení pro podnikatele

Elektrické pedikérské křeslo s vaničkou na nohy 105 W 150 kg bílé masáž zad a šíje – Pedikérské podnožky physa

Nejprodávanější kus Elektrické pedikérské křeslo s vaničkou na nohy 105 W 150 kg bílé masáž zad a šíje - Pedikérské podnožky physa s osvědčenou značkou physa pořídíte tady a teď právě ve výhodné akci! Právě teď za cenu 37 990 Kč.
EAN: 4062859226327
Elektrické pedikérské křeslo s vaničkou na nohy 105 W 150 kg bílé masáž zad a šíje - Pedikérské podnožky physa
Ověřit dostupnost
Značka: physa
37 990

Všestranně nastavitelné pedikérské křeslo značky physa zajistí vašim zákazníkům příjemný zážitek během procedury a vám pohodlnou práci bez přílišného namáhání zad. Toto křeslo je vhodné pro širokou škálu různých procedur, jako jsou manikúra a pedikúra, kosmetické a lázeňské procedury nebo masáže. Díky jednoduchému designu a kvalitnímu zpracování se pedikérské lehátko hodí ideálně nejen k vybavení podologických praxí a nehtových studií, nýbrž také do kosmetických salonů, wellness center či tetovacích studií. Hlavní přednost: toto kosmetické křeslo má masážní funkci pro oblast zad a šíje. Intenzitu vibrací si hosté mohou sami nastavit pomocí dálkového ovladače.
 Pedikérskou židli lze individuálně nastavit, aby byli vaši zákazníci v pozici, která je ideální pro požadované ošetření. Opěradlo můžete naklonit v rozmezí 90° až 135°. Díky měkkému polštáři budou mít hosté spolehlivou oporu hlavy a krku. Během ošetření mohou klienti díky pohodlné opěrce na ruce a praktické podnožce zaujmout uvolněnou polohu a vy přitom můžete pohodlně provádět pedikúru.
 Hlavní předností tohoto elektrického pedikérského křesla je integrovaná vanička na nohy. Vana o rozměrech 43 x 40 x 22 cm nabízí dostatek prostoru pro nohy vašich hostů a má také speciální funkci vlnění. Jemné vibrace působí relaxačně a jsou jako jemné pohlazení, zatímco jsou chodidla ponořena v teplé vodě. Vodu lze spolehlivě vypustit vypouštěcím kohoutem. Pro čisté oplachování a snadné čištění vaničky je na pedikérském křesle instalována výsuvná sprcha.
 Stabilní konstrukce pedikérského křesla bez problému unese až 150 kg. Díky mimořádně velké ploše k sezení a měkkému polstrování je křeslo pohodlné i pro velké zákazníky. Vysoký stupeň pohodlí při sezení i ležení navíc zaručuje 8 cm silné polstrování z pěnové hmoty, která si zachovává tvar.
 Potah křesla na pedikúru z vysoce kvalitní umělé kůže lze rychle a spolehlivě čistit. Tímto způsobem dosáhnete vysokých hygienických standardů bez větší námahy. Díky pevnému materiálu – polyuretanu, který je odolný vůči vodě a olejům, si pedikérské křeslo i po četném čištění udrží po mnoho let dokonalý a profesionální vzhled.