AirShare - vybavení pro podnikatele

Horkovzdušná trouba 1 700 W 12 programů včetně mřížky, plechu, otočného špízu a odkapávací misky – Horkovzdušné fritézy Royal Catering

Výjimečný produkt Horkovzdušná trouba 1 700 W 12 programů včetně mřížky, plechu, otočného špízu a odkapávací misky - Horkovzdušné fritézy Royal Catering značky Royal Catering jednoduše získáte tady skutečně výhodně! V akci od 2 399 Kč.
EAN: 4062859943842
Horkovzdušná trouba 1 700 W 12 programů včetně mřížky

Volně stojící horkovzdušná trouba značky Royal Catering zajišťuje efektivní cirkulaci vzduchu, která umožňuje rychlé a rovnoměrné fritování, pečení, grilování nebo smažení. Konvektomat je vhodný pro přípravu různých pokrmů v restauracích, kavárnách, bistrech, kinech, na čerpacích stanicích, ale také v soukromých domácnostech. Koupí tohoto malého kuchyňského spotřebiče navýšíte kapacitu vaření bez toho, aniž byste plýtvali cenným prostorem. Topné těleso pracuje s výkonem 1 700 W, zatímco systém cirkulace horkého vzduchu zajišťuje rovnoměrné a rychlé pečení. Konvekce především umožňuje přípravu různých jídel současně, aniž byste museli otáčet nebo měnit plechy. Konvektomat má kapacitu 14,5 l a disponuje termostatem, který lze regulovat mezi 50 a 220 °C. Se čtyřmi funkcemi (odmrazování, udržování teploty, kynutí a sušení) a s dvanácti programy (hranolky, kuřecí křidélka, steak ryby, zelenina, čipsy, kuřecí maso, koláče, špízy, pizza, toast nebo pečivo) lze rychle zvolit ideální nastavení. Volitelný integrovaný časovač můžete nastavit mezi 0 a 60 minutami. Všechna nastavení mini trouby se ovládají pomocí intuitivního touchpadu s LED displejem. Vnější i vnitřní části konvektomatu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která je při styku s potravinami neutrální, je mimořádně robustní a snadno se čistí. Proces vaření lze kdykoli ovládat pomocí dvířek ze žáruvzdorného skla a samostatně zapínatelné vnitřní osvětlení nabízí atraktivní prezentaci pokrmů. Součástí dodávky je variabilní rukojeť, mřížka, plech, otočný špíz a miska na odkapávání.