AirShare - vybavení pro podnikatele

Indukční fritéza 2 x 30 l 60 až 190 °C – Indukční fritézy Royal Catering

Velmi žádaný kus Indukční fritéza 2 x 30 l 60 až 190 °C - Indukční fritézy Royal Catering od známé společnosti Royal Catering je k dispozici v naší aktuální nabídce za super cenu! Nabídky od 95 990 Kč.
EAN: 4062859201508
Indukční fritéza 2 x 30 l 60 až 190 °C - Indukční fritézy Royal Catering
Ověřit dostupnost
95 990

Vykouzlete klasické pokrmy pomocí nejmodernější indukční technologie a ušetřete přitom čas i energii! Indukční fritéza od společnosti Royal Catering přesvědčí nejlepšími výsledky díky krátké době ohřevu a přesné regulaci teploty. Díky velkému celkovému objemu, vysokým hodnotám výkonu a extrémně tichému provozu je dvojitá fritéza ideální pro profesionální použití v restauracích, občerstveních nebo foodtrucku – a to vše bez nutnosti připojení k plynu nebo speciální ventilace. Gastro fritéza má dvě 30l nádoby, ve kterých můžete rychle a bez námahy usmažit najednou velké množství hranolků, křidýlek, cibulových kroužků nebo krevet. Díky přesnému a nezávisle nastavitelnému teplotnímu rozsahu 60–190 °C budou téměř všechny potraviny – čerstvé i mražené – křupavé a dokonale propečené. Dobře umístěné LED displeje ukazují, kdy se fritéza zahřívá nebo kdy je olej na optimální teplotě.
 Díky výkonu 2 x 10 000 W dosáhne olej požadované teploty velmi rychle, takže můžete během krátké doby dokonale a rovnoměrně připravit velké množství různých potravin. Integrovaný časovač fritézy, který lze nastavit na 0–180 min, vám umožní snadno zvolit ideální dobu přípravy.
 Plášť indukční fritézy je vyroben z ušlechtilé oceli. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který je velmi odolný proti korozi, a proto má velmi dlouhou životnost. Navíc je díky svým hygienickým a chuťově neutrálním vlastnostem velmi vhodný pro zpracování potravin. Hladké povrchy usnadňují čištění. Další výhodou jsou vypouštěcí kohouty, pomocí kterých lze rychle a zároveň hospodárně vypustit starý olej. Dodávané víka zajišťují, aby se dovnitř fritézy nedostaly žádné nečistoty.