Klarstein Beercracker 90L, lednice, energetická třída A+, mrazící box, otvírák na láhve, červená

Kompletní balíček pro malé domácnosti: Klarstein Beercracker 91L chladnička zaujme mnoha přihrádkami, velkým úložným prostorem a pevným... více informací »
Klarstein Beercracker 90L
Značka: Klarstein
7 599 Kč
Zjistit více »
Kompletní balíček pro malé domácnosti: Klarstein Beercracker 91L chladnička zaujme mnoha přihrádkami, velkým úložným prostorem a pevným...

Kompletní balíček pro malé domácnosti: Klarstein Beercracker 91L chladnička zaujme mnoha přihrádkami, velkým úložným prostorem a pevným otvírákem lahví na přední straně. Prostě se tam vejde všechno, co je třeba chladit nebo zmrazit: lednice Klarstein Beercracker 91L s pevným otvíráním lahví o objemu 91 litrů je ideální pro malé domácnosti s jednou až dvěma osobami nebo jako vybavení zahrady, víkendového domku či hobby místnosti a sklepa pro pořádání večírků. Zdlouhavé hledání je minulostí! Lednice Klarstein Beercracker 91L udržuje vaše zásoby uspořádané a chladné.

Velmi oblíbený produkt Klarstein Beercracker 90L, lednice, energetická třída A+, mrazící box, otvírák na láhve, červená od společnosti s výborným jménem Klarstein lze koupit u nás právě za extra cenu. Ceny již od 7 599 Kč.