Klarstein Wonderwall 1200 Smart, infrapanel, infračervený ohřívač, 100 x 120 cm, 1200 W, časovač, bílý

S nejnovější technologií pro příjemné teplo: infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall poskytuje příjemné teplo do každé místnosti vysoce... více informací »
Klarstein Wonderwall 1200 Smart
Značka: Klarstein
9 599 Kč
Zjistit více »
S nejnovější technologií pro příjemné teplo: infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall poskytuje příjemné teplo do každé místnosti vysoce...

S nejnovější technologií pro příjemné teplo: infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall poskytuje příjemné teplo do každé místnosti vysoce efektivním a prostorově úsporným způsobem. Infračervené vytápění Wonderwall představuje revoluci ve vytápění pomocí moderní technologie. Velmi plochý, nenápadný topný panel lze zavěsit přímo na stěnu, a tak plní svůj účel ve velmi úsporném formátu. Ve svůj prospěch využívá principu solárního tepla díky IR ComfortHeat: Namísto pomalého ohřívání vzduchu vyzařuje příjemné infračervené tepelné paprsky, které se zaměřují na osoby a předměty a přímo je ohřívají. Váš nový elektrický ohřívač je také mimořádně energeticky účinný: celých 95 % absorbované energie se přemění na tepelné záření, aniž by se zvedal prach nebo vznikal hluk. Nyní je ještě chytřejší: Nové infračervené sálavé ohřívače Klarstein Wonderwall Smart lze připojit k místní síti WiFi a poté ovládat odkudkoli prostřednictvím aplikace Klarstein App Experience.

Super produkt Klarstein Wonderwall 1200 Smart, infrapanel, infračervený ohřívač, 100 x 120 cm, 1200 W, časovač, bílý od značky s dlouholetou tradicí Klarstein pohodlně pořídíte zrovna dnes levně! Nyní lze objednat jen za 9 599 Kč.