AirShare - vybavení pro podnikatele

Kryt na radiátor 152 x 82 x 19 cm bílý – Dekorace Uniprodo

Zcela unikátní produkt Kryt na radiátor 152 x 82 x 19 cm bílý - Dekorace Uniprodo od přední značky Uniprodo je k dostání v aktuální nabídce za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 599 Kč.
EAN: 4062859226587
Kryt na radiátor 152 x 82 x 19 cm bílý - Dekorace Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
2 599

Váš radiátor nevypadá nejlépe, ale je stále výkonný? Pak jej zkrášlete! Zpoza krytu na radiátor bude tiše vykonávat svou práci, aniž by narušil celkový dojem z místnosti. Decentní kryt o rozměrech 152 x 82 x 19 cm obohatí každou místnost a nabízí místo k umístění dekorativních předmětů ve vašich prostorách. Kryt na topení z MDF desek s robustní konstrukcí lze sestavit v několika málo krocích a umístit jej před radiátor. Otevřená konstrukce umožňuje teplému vzduchu volně proudit do místnosti a zároveň chrání děti nebo zvířata před popálením o topení.
 Bíle lakované povrchy krytu radiátoru lze vyčistit v několika málo krocích, takže nábytek vždy září čistotou. Klasický design se ideálně hodí nejen do soukromých pokojů, ale také do kanceláří, restaurací, hotelových lobby a všude tam, kde záleží na celkovém atraktivním vzhledu místnosti.