AirShare - vybavení pro podnikatele

Lávový gril zemní plyn 7200 W 50 x 27 cm 0 460 °C – Lávové grily Royal Catering

Tento kvalitní a žádaný výrobek Lávový gril zemní plyn 7200 W 50 x 27 cm 0 460 °C - Lávové grily Royal Catering od známého dodavatele Royal Catering pohodlně seženete u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena 12 990 Kč.
EAN: 4062859008862
Lávový gril zemní plyn 7200 W 50 x 27 cm 0 460 °C - Lávové grily Royal Catering
Ověřit dostupnost
12 990

Odborníci na grilování, prosíme o pozornost: Lávový gril od společnosti Royal Catering vám umožní připravovat snové klobásy, slaninu, hamburgery, zeleninu a toasty! Robustní model s litinovou grilovací deskou je ideální pro oblast gastronomie, ať už jde o hotely, jídelny, stánky s občerstvením, bistra, bary, restaurace nebo cateringové akce všeho druhu. Díky robustním materiálům je gril s lávovým kamenem, který poháníte plynem, ideálním kuchyňským pomocníkem při vaření pod širým nebem.
 Plynový gril s lávovými kameny pro zvláštní příležitosti: Na grilovací ploše o průměru 50 x 27 cm můžete rychle připravit spoustu sendvičů, hamburgerů, francouzských toastů, tortill a dalších chutných pochoutek. Grilovací deska je drážkovaná, velmi dobře udržuje teplo a zabraňuje přilnutí pokrmu k roštu.
 Ke grilu dostanete celých 3,3 kg lávových kamenů. Ty lze účinně zahřát pomocí 1 výkonného hořáku na zemní plyn. Díky vrstvě lávového kamene nevzniká otevřený plamen, ale rovnoměrná ohřevná plocha s optimálním a rovnoměrným rozložením tepla. Lávové kameny navíc dodávají jídlu nezaměnitelné aroma. S grilem můžete dosáhnout teploty 0 – 460. °C. Lávové kameny absorbují teplo a akumulují ho, takže se jídlo připravuje plynule a šetrně. Dokonale propečené hamburgery jsou na tomto grilu s lávovými kameny hračkou, protože přebytečný tuk stéká z grilovací desky do odkapávací misky. Tu lze snadno vyjmout a vyčistit. Stejně rychle lze vyčistit také robustní rám z ušlechtilé oceli a ocelový rošt.

Další produkty z kategorie Zařízení na vaření