AirShare - vybavení pro podnikatele

Lis na pelety max. 200 kg/h Ø 229 mm – Lisy na pelety Wiesenfield

Povedený produkt Lis na pelety max. 200 kg/h Ø 229 mm - Lisy na pelety Wiesenfield od společnosti s úžasnou pověstí Wiesenfield jde získat v naší nabídce ve výprodejové akci. Levně za 64 990 Kč.
EAN: 4062859008473
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
64 990

Ať už chcete levně vyrábět velké množství pelet pro krmení, hnojení nebo ohřev, s lisem na pelety WIE-PM-2000 značky Wiesenfield, odborníka na kvalitní zemědělské potřeby, můžete vyrobit až 200 kg krmných tyčinek nebo zpracovat až 200 kg dřevní štěpky za hodinu. Vyrábějte válcovité krmné granule podle vlastního receptu a mějte přehled o tom, které ingredience byly použity. S lisem na pelety máte zcela volnou ruku při rozhodování, které vitamíny a minerály přidáváte do obilí, kukuřice, ovsa nebo sena, abyste nakrmili svá zvířata. Totéž platí pro složení vašich domácích hnojiv. Peletovací lis je však také ideální pro výrobu tyčinek z pilin nebo papíru pro pec –šetrný k životnímu prostředí a zcela bez lepidla. Materiál je lisován pod velkým tlakem matricí o průměru 229 mm. Tlak a ohřev na 60 až 80 °C zajišťují pevně stlačené pelety, které mají průměr 6 mm. Zahřátí zvyšuje trvanlivost pelet. Díky praktickému žlabu z galvanizovaného ocelového plechu můžete hotové pelety plnit přímo do pytlů nebo nádob. Lis na brikety, který je díky svým čtyřem stabilním kolečkům velmi mobilní, je poháněn elektromotorem o výkonu 7 500 W. Peletovací stroj, který lze intuitivně ovládat, má centrálně umístěný spínač nouzového zastavení, který je vždy snadno přístupný. Ochranná mřížka (37 x 37 mm) v plnícím trychtýři zabraňuje padání nežádoucích předmětů do lisu nebo tomu, aby do něj někdo sáhl rukou a vážně se zranil. Robustní peletovací stroj z masivní litiny vám bude věrně sloužit po mnoho let, a proto by neměl chybět v žádném provozu, který se věnuje zemědělství! Poznámka: Objednejte současně pojivo pro pelety (č. položky: 10530000). Pšeničný škrob v prášku usnadňuje lisování a skladování pelet.
 Poznámka k spotřebním dílům: Vestavěné matrice a válce pro lisy na pelety lze používat až 300 hodin. Pokud jsou opotřebované, neprodleně je vyměňte. Na spotřební díly se nevztahuje tříletá záruka. Vhodné náhradní díly najdete v internetovém obchodě expondo.

Další produkty z kategorie Zemědělská technika