AirShare - vybavení pro podnikatele

Lopata na pizzu trojúheníková / zaoblená 6,5 x 14 cm rukojeť 13 cm ušlechtilá ocel / polymer – Pizza příslušenství Cerutti Inox

Hodně žádaný produkt Lopata na pizzu trojúheníková / zaoblená 6,5 x 14 cm rukojeť 13 cm ušlechtilá ocel / polymer - Pizza příslušenství Cerutti Inox od výrobce s mnohaletou tradicí Cerutti Inox lze sehnat tady a teď právě ve výprodejové akci! Nyní nakoupíte za 469 Kč.
EAN: 8014130232868
Lopata na pizzu trojúheníková / zaoblená 6

S lopatou na pizzu od společnosti Cerruti Inox můžete snadno a rychle rozdělit a servírovat chutné kousky pizzy. Jemnou čepel z ušlechtilé oceli lze bez námahy zasunout pod tenkou kůrku, aniž byste ji poškodili – ideální pro každodenní hektický život v pizzerii! Lopata na pizzu je vyrobena z ušlechtilé oceli, a proto je obzvláště pevná a hygienická. Lopatu na pečení lze pohodlně držet za 13 cm dlouhou plastovou rukojeť. Rukojeť je pevná a ergonomicky tvarovaná. Díky tomu dobře padne do ruky a snadno se s ní manipuluje. V rukojeti je otvor, abyste mohli lopatu na pizzu po dokončení práce snadno zavěsit a mít ji na dosah. Doporučujeme náš kuchyňský držák s číslem položky 10510003.

Další produkty z kategorie Pizza příslušenství
Další produkty od výrobce Cerutti Inox