AirShare - vybavení pro podnikatele

Manuální čerpací pistole 45 l/min – Čerpadla na naftu MSW

Ve slevě výrobek Manuální čerpací pistole 45 l/min - Čerpadla na naftu MSW originál od výrobce MSW máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Akční cena od 619 Kč.
EAN: 4062859012814
Manuální čerpací pistole 45 l/min - Čerpadla na naftu MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
619

Manuální čerpací pistole MSW-MN-350 umožňuje jednoduché dávkování paliv, jako je benzín, nafta nebo kerosin. Tankujte palivo bezpečně a snadno do vozidel a strojů všeho druhu. Pistole se navíc vyznačuje pohodlnou manipulací. Ať už pro soukromé použití nebo pracovně, nářadí na automobily a příslušenství značky MSW obohatí každou dílnu. Pomocí manuální čerpací pistole můžete tankovat až 45 l/min. Pistole je ideální pro palivová a dieselová čerpadla, stejně jako pro kerosin, rostlinný olej, nízkoviskózní minerální oleje, motorový olej, převodový olej, hydraulický olej a dokonce i pro nemrznoucí kapalinu do chladiče. Kromě toho se pistole vyznačuje nízkou hmotností a snadným používáním. Manuální čerpací pistoli můžete ovládat jedním prstem a také nastavit průtokové množství.
 Protože je obsluha manuální, pistole nemá funkci automatického vypnutí. Pro trvalý nebo delší provoz je nutné přidržovat páku tak dlouho, dokud není nádrž zcela naplněna. Celkově vás výdejní pistole na naftu zaujme svým vysoce kvalitním provedením z hliníku a plastu.