AirShare - vybavení pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} digitální {{max_load_capacity_72_temp}} kg / {{accuracy_precision_85_temp}} kg {{weighing_surface_94}} mm – Paletové váhy Steinberg Systems

Tento diskontní výrobek {{marketing_meta_keyword_1}} digitální {{max_load_capacity_72_temp}} kg / {{accuracy_precision_85_temp}} kg {{weighing_surface_94}} mm - Paletové váhy Steinberg Systems od spolehlivého výrobce Steinberg Systems snadno můžete získat u nás nyní za výprodejovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 17 990 Kč.
EAN: 4062859083845
{{marketing_meta_keyword_1}} digitální {{max_load_capacity_72_temp}} kg / {{accuracy_precision_85_temp}} kg {{weighing_surface_94}} mm - Paletové váhy Steinberg Systems

Ne každý objekt má optimální tvar pro podlahovou stupnici. S vážicími nosníky {{marketing_shop_brand}} můžete vážicí plochu přizpůsobit objektu, ať už se jedná o palety speciálních rozměrů, kmeny stromů nebo jiné nerovné objekty. To znamená, že nosníková váha splňuje speciální požadavky v obchodě, průmyslu, lesnictví a zemědělství. Díky samostatnému {{select_4_display}} displeji je použití této těžké váhy obzvláště flexibilní. Digitální váha od {{marketing_shop_brand}} měří na {{accuracy_precision_85_temp}} kg. Naměřené hodnoty můžete snadno přečíst na externím displeji {{select_4_display}}. Vyberte si mezi jednotkami kg a lb. Displej je připojen kabelem o délce 5 m.
 Díky integrovaným držadlům a kolečkům můžete průmyslovou váhu snadno přepravovat na místo použití. Mobilní váha je napájena bateriemi {{battery_size_1358_temp}}. Zároveň s dobou provozu až {{battery_life_177_temp}} h vykazuje úžasnou výdrž. Po {{automatic_shutdown_after_1273_temp}} s nečinnosti se jednotka automaticky vypne. Váhové nosníky měří {{weighing_surface_94}} mm a jsou vyrobeny z robustní uhlíkové oceli. V závislosti na poloze na podlaze můžete zvětšit nebo zmenšit vážicí plochu. K displeji se můžete připojit pomocí rychlospojky. Pro měření máte k dispozici funkce přidržení a dynamické vážení.

Další produkty z kategorie Váhy
Další produkty od výrobce Steinberg Systems