AirShare - vybavení pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} l {{marketing_shop_brand}} {{power_hp_1852}} W – Stroje na churros Royal Catering

Tento výjimečný produkt {{marketing_meta_keyword_1}} {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} l {{marketing_shop_brand}} {{power_hp_1852}} W - Stroje na churros Royal Catering od výrobce s dlouholetou historií Royal Catering jednoduše můžete najít aktuálně levně! Akční cena již od 20 449 Kč.
EAN: 4062859015686
{{marketing_meta_keyword_1}} {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} l {{marketing_shop_brand}} {{power_hp_1852}} W - Stroje na churros Royal Catering
Ověřit dostupnost
20 449

Máte food truck, stánek s občerstvením, pekárnu nebo gastronomii a chcete nabídnout něco mimořádného a výjimečného? Pak je stroj na churros RC-CMM287 značky Royal Catering přesně to pravé pro vás! S lisem na churros vytvoříte výjimečné pečivo obratem ruky, a to v nejvyšší kvalitě! Lahodná delikatesa, která upoutá pozornost každého, od food festivalu až po všední den v gastronomii!
 Obsluha lisu na těsto je stejně jednoduchá jako efektivní. Do mísy můžete přidat až 5 l těsta. Poté se těsto pomocí ergonomické páky lisuje do formy. Takto vzniklý váleček churro těsta lze poté fritovat. Válec má průměr 140 mm a výšku 320 mm. Součástí dodávky je 5 různých plnicích nástavců.
 Díky ergonomické páce je používání lisu mimořádně komfortní i během dlouhých pracovních dnů. Protože je vyroben z ušlechtilé oceli, splňuje stroj na churros nejen nejvyšší gastronomický standard, nýbrž vyniká také mimořádně dlouhou životností a snadným čištěním. Vertikální design usnadňuje použití ve stísněných prostorech, protože nevyžaduje téměř žádné místo na pracovní ploše, a hodí se proto optimálně pro food trucky a stánky s občerstvením.

Další produkty z kategorie Uncategorized