AirShare - vybavení pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} L {{marketing_shop_brand}} – Stroje na churros Royal Catering

Hodně oblíbený kus {{marketing_meta_keyword_1}} {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} L {{marketing_shop_brand}} - Stroje na churros Royal Catering pocházející od značky Royal Catering snadno naleznete právě dnes za super peníze! Výhodně teď u nás za 10 579 Kč.
EAN: 4062859015679
{{marketing_meta_keyword_1}} {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} L {{marketing_shop_brand}} - Stroje na churros Royal Catering
Ověřit dostupnost
10 579

Máte food truck, stánek s občerstvením, pekárnu nebo gastronomii a chcete nabídnout něco mimořádného a výjimečného? Pak je stroj na churros {{model_name}} značky Royal Catering přesně to pravé pro vás! S lisem na churros vytvoříte výjimečné pečivo obratem ruky, a to v nejvyšší kvalitě! Lahodná delikatesa, která upoutá pozornost každého, od food festivalu až po všední den v gastronomii!
 Obsluha lisu na těsto je stejně jednoduchá jako efektivní. Do mísy můžete přidat až {{filling_capacity_of_the_cylinder_216}} l těsta. Poté se těsto pomocí ergonomické páky lisuje do formy. Takto vzniklý váleček churro těsta lze poté fritovat. Válec má průměr {{dimeter_of_the_cylinder_232}} mm a výšku {{height_of_the_cylinder_248} mm. Součástí dodávky je 5 různých plnicích nástavců.
 Díky ergonomické páce je používání lisu mimořádně komfortní i během dlouhých pracovních dnů. Protože je vyroben z ušlechtilé oceli, splňuje stroj na churros nejen nejvyšší gastronomický standard, nýbrž vyniká také mimořádně dlouhou životností a snadným čištěním. Vertikální design usnadňuje použití ve stísněných prostorech, protože nevyžaduje téměř žádné místo na pracovní ploše, a hodí se proto optimálně pro food trucky a stánky s občerstvením.

Další produkty od výrobce Royal Catering