AirShare - vybavení pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W {{marketing_shop_brand}} {{temperature_range_162_temp}} °C časovač: {{timer_time_range_572_temp}} – Vaflovače Royal Catering

Zcela unikátní produkt {{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W {{marketing_shop_brand}} {{temperature_range_162_temp}} °C časovač: {{timer_time_range_572_temp}} - Vaflovače Royal Catering originál od značky Royal Catering pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce opravdu výhodně. Akční ceny od 4 999 Kč.
EAN: 4062859011442
{{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W {{marketing_shop_brand}} {{temperature_range_162_temp}} °C časovač: {{timer_time_range_572_temp}} - Vaflovače Royal Catering

Bublinkové vafle – kulinářský trend dobývá naše domácí kuchyně a uvádí milovníky sladkých pochoutek do vytržení. Nyní dokážete připravit tyto lahůdky hravě i vy pomocí vaflovače {{model_name}} ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering. Výsledek: Vafle jsou na povrchu mimořádně křupavé, ale uvnitř zůstávají uvnitř měkké s intenzivní chutí palačinky a nádechem cukru. Překvapte své hosty v restauraci nebo hotelu, u bufetu, v rámci cateringu nebo u stánku s rychlým občerstvením. Anebo těmito vaflemi potěšte své nejmilejší doma odpoledne nebo večer.  Díky tvaru pečící desky vznikají při pečení těsta šestihranné vafle s jedinečnou bublinkovou strukturou. Vafle si můžete vychutnat jen tak nebo je ozdobit různými dalšími lahůdkami. Tvar se velmi dobře hodí také k zavinování těsta a připomíná zmrzlinové kornouty. Obě elektrické pečící desky se s výkonem {{power_hp_1852}} W velice rychle ohřejí, a propečou tak těsto vaflí rovnoměrně z obou stran. To má tu výhodu, že je zařízení okamžitě připraveno k provozu a vafle jsou rychle hotové. Vaflovačem můžete otáčet ,a těsto tak optimálně rozdělit po obou stranách. Čistou manipulaci zajišťuje ochrana proti přetečení.  Plášť z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a pečící desky z hliníku potaženého teflonem tvoří skvělé duo, díky kterému je tento vaflovač velmi odolný a mimořádně robustní. Navíc se snadno čistí a splňuje hygienické a zdravotní normy.
 Aby se nic nepřipeklo, je vaflovač vybaven časovačem pro vaše potřeby trhu. Při pečení můžete zvolit časové rozmezí {{timer_time_range_572_temp}} min. Na konci nastavené doby pečení zazní výstražný tón. V závislosti na požadované konzistenci vaflí můžete pomocí otočného spínače nastavit teplotu mezi {{temperature_range_162_temp}} °C. Kontrolka signalizuje, kdy pečící desky dosáhly požadované teploty.
 Profesionální vaflovač je vybaven jedním vysoce kvalitním dřevěným držadlem, které vás ochrání před žárem a umožňuje otevírání a zavírání pečících desek i bez použití chňapky. Čtyři gumové nožky zajišťují stabilní ustavení bez nebezpečí poškrabání podkladu.

Další produkty od výrobce Royal Catering