AirShare - vybavení pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} univerzální – Příslušenství pro svařování Stamos Welding Group

Zlevněný kousek {{marketing_meta_keyword_1}} univerzální - Příslušenství pro svařování Stamos Welding Group s pečetí kvality od značky Stamos Welding Group můžete sehnat v naší nabídce skutečně levně. Teď za akční cenu 569 Kč.
EAN: 4062859997173
{{marketing_meta_keyword_1}} univerzální - Příslušenství pro svařování Stamos Welding Group

Doplňte svou svářečskou výstroj o svářečské kamaše výrobce Stamos Welding Group, které vám jednoduše a účinně poskytnou ochranu proti nadměrnému teplu, rozstřikům a jiskrám.
 Vysoce kvalitní kamaše zakryjí spolehlivě vaše boty, snadno se zapínají na suchý zip a lze je přizpůsobit jakémukoli tvaru a velikosti boty. Elastické přezky zajišťují nezbytné držení, aby svářečské kamaše při práci nesklouzly.
 Bezpečné svářečské kamaše vyrobené z vysoce kvalitní hovězí štípenky splňují všechny požadavky pro práci se svářečkou. Vybraná použitá kůže zaručuje vynikající životnost i při silném zatížení a každodenním používání. Pro svářečské oděvy má vedle vysoce kvalitního materiálu zásadní význam také prvotřídní zpracování. Švy jsou vyrobeny z prémiových vláken, která jsou nejen extrémně pevná v trhu i v tahu, ale jsou také nehořlavá a žáruvzdorná.

Další produkty z kategorie Svářečky
Další produkty od výrobce Stamos Welding Group