AirShare - vybavení pro podnikatele

Mini chladnička 12 V / 230 V zařízení 2 v 1 s funkcí ohřevu 15 l bílá – Přenosné elektrické chladničky MSW

Velmi oblíbený produkt Mini chladnička 12 V / 230 V zařízení 2 v 1 s funkcí ohřevu 15 l bílá - Přenosné elektrické chladničky MSW od výrobce s dlouholetou historií MSW snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce za super cenu! Nyní za 1 999 Kč.
EAN: 4062859182531
Mini chladnička 12 V / 230 V zařízení 2 v 1 s funkcí ohřevu 15 l bílá - Přenosné elektrické chladničky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 999

S přenosnou mini chladničkou budete mít chlazené nápoje při ruce vždy a všude. Díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a integrovanému madlu se malá lednička skvěle hodí na cesty nebo pikniky, ale díky svému jednoduchému designu vynikne i v pokojích pro hosty nebo v hotelích. Ani během chladných dnů se na zařízení nebude prášit, funkce ohřevu se totiž během zimního výletu postará o teplé jídlo nebo nápoje. V mini ledničce můžete potraviny a nápoje vychladit až na 5 °C nebo je udržovat teplé při maximální teplotě až 55 °C. Nejenže pohodlně vychladíte limonádu nebo pivo, ale můžete také snadno přepravovat léky nebo teplé jídlo pro malé děti. Díky objemu 15 l nabízí přístroj dostatek prostoru pro zhruba 25 plechovek o objemu 330 ml. Vnitřek je vybaven hliníkovou komorou pro udržení optimální vnitřní teploty. Plášť je vyroben z robustního plastu bez obsahu BPA.

 Pro nekomplikované napájení je mini lednička vybavena napájecími kabely 12 V a 220–240 V. Chladničku můžete tedy připojit k autobaterii nebo klasicky k elektrické síti. Mini ledničku lze ovládat pomocí jednoduchého ovládacího panelu. Pomocí posuvníku nastavte, zda má box chladit nebo ohřívat. Současně si můžete také vybrat mezi dvěma úrovněmi výkonu: Režim Max umožňuje rychlé chlazení, zatímco režim Eco snižuje spotřebu energie. Lehká mini chladnička je vybavena rukojetí a zaručuje tak snadný transport. Tip: Naplňte chladící box zbožím, které již bylo předem temperováno, protože zařízení potřebuje nějaký čas, než dosáhne požadované teploty.