AirShare - vybavení pro podnikatele

Mlýnek na kávu {{power_hp_1852}} W plast černý – Mlýnky na kávu Royal Catering

Ve slevě produkt Mlýnek na kávu {{power_hp_1852}} W plast černý - Mlýnky na kávu Royal Catering od známé společnosti Royal Catering můžete získat zde teď extra se slevou. Aktuálně v akci za 3 499 Kč.
EAN: 4062859008596
Mlýnek na kávu {{power_hp_1852}} W plast černý - Mlýnky na kávu Royal Catering

S 19 stupni mletí je mlýnek na kávu RC-CGM19 značky Royal Catering ideální pro celou řadu kávových specialit. Výkonný {{power_hp_1852}}wattový mlýnek pomele kávová zrna na požadovaný stupeň jemnosti pouhým stisknutím tlačítka. Elektrický mlýnek na kávu je skvělým pomocníkem pro dokonalý požitek z kávy v barech, kavárnách a restauracích i ve všech domácnostech, které vědí ocenit vůni a chuť čerstvě pomleté kávy.
 Srdcem každého mlýnku na kávu – bez ohledu na to, zda je ovládán ručně nebo elektricky – jsou mlecí kameny. S ocelovými kameny vás model značky Royal Catering přesvědčí o svých kvalitách, protože vám umožní mletí drahocenných kávových zrn bez velkého tepla. Výsledkem je plná a intenzivní chuť kávy! Dvě velké nádoby na kávu disponují velkorysým objemem, aby bylo možné mlít větší množství v jednom kroku. Obsluha mlýnku na kávu je velmi snadná a díky 19 úrovním lze mletí dokonale přizpůsobit vašim preferencím. Protiskluzové nožičky zajišťují bezpečnou polohu za každých okolností a chrání pracovní plochu. Díky vysoce kvalitnímu zpracování a plastovému krytu je tento model obzvláště odolný a nezklame ani v náročných situacích, když jste ráno ve spěchu a potřebujete si rychle dopřát svůj oblíbený šálek kávy. Promyšlená konstrukce se také snadno čistí – vhodný kartáč je již součástí dodávky. Hýčkejte sebe a své hosty čerstvě pomletou kávou z profesionálního mlýnku značky Royal Catering!