AirShare - vybavení pro podnikatele

Monokrystalický solární panel 110 W 24.19 V s bypass diodou – Solární panely MSW

Zcela unikátní produkt Monokrystalický solární panel 110 W 24.19 V s bypass diodou - Solární panely MSW od dodavatele kvalitních produktů MSW naleznete právě teď v naší nabídce ve slevě. Právě nyní za 2 299 Kč.
EAN: 4062859202246
Monokrystalický solární panel 110 W 24.19 V s bypass diodou - Solární panely MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 299

Monokrystalický solární panel značky MSW vám usnadní začátky s obnovitelnými zdroji energie! Výkonný solární panel s vysokou energetickou účinností přeměňuje 23 % sluneční energie na elektřinu. Monokrystalická struktura v kombinaci s nejmodernější technologií bypass umožňuje vysokou energetickou výtěžnost i při zatažené obloze. Díky kompaktním rozměrům můžete solární modul pohodlně používat jak v domě a na zahradě, tak při kempování nebo na lodi.
 Monokrystalické solární články nabízejí s výkonem 110 W při napětí 24.19 V ty nejlepší hodnoty. V kombinaci s běžným střídačem (není součástí balení) rozšíříte možnosti využití solárního modulu. Ten převádí vyrobený stejnosměrný proud na běžný střídavý proud a v případě přebytku energie jej dokonce umožňuje dodávat do veřejné sítě.
 Solární panel z tvrzeného skla, pryskyřice EVA, povrch odolný proti povětrnostním vlivům a eloxovaný hliníkový rám odolávají i těm nejnáročnějším okolním podmínkám a vzdorují větru a počasí. Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost solárního panelu s elektrocentrálou.