AirShare - vybavení pro podnikatele

Obchodní váha s oboustranným LED displejem 3 kg/1 g 6 kg/2 g – Obchodní váhy TEM

Kvalitní a oblíbený výrobek Obchodní váha s oboustranným LED displejem 3 kg/1 g 6 kg/2 g - Obchodní váhy TEM od značky s tradicí a dobrou pověstí TEM jde koupit momentálně za příznivou cenu! Ceny již od 7 599 Kč.
EAN: 4250928699961
Obchodní váha s oboustranným LED displejem 3 kg/1 g 6 kg/2 g - Obchodní váhy TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
7 599

Obchodní váha s oboustranným LED displejem – 3 kg/1 g – 6 kg/2 g Obchodní váha TEL006B1D-V2-B1 poskytuje mimořádně přesné výsledky měření, má maximální kapacitu vážení 6 kg a přesnost 2 g. Tyto výsledky se zobrazují na stojanu s oboustranným LED displejem. Váha se výtečně hodí pro použití prodejnách, lékárnách, čajovnách, stejně jako v potravinářství, na trzích nebo v jiných oblastech, kde se provádí kontrola hmotnosti produktů. Váha je dodávána již kalibrovaná a cejchovatelná, a je proto schválena pro obchodní vážení! Doba platnosti cejchování činí dva roky od uvedení váhy do provozu. V sortimentu výrobce TEM naleznete kvalitní potřeby pro průmysl a přesné váhy pro veškeré účely použití.
výrobcem kalibrovaná váha s vysoce přesným, cejchovatelným vážením: 1 g (3 kg) – 2 g (6 kg)
napájení akumulátorovým článkem – až 40 hodin
oboustranný LED displej s velkými, dobře čitelnými číslicemi, a to i za špatných světelných podmínek a při nepříznivém úhlu pohledu
uložení až 250 artiklů, 8 míst v paměti s funkcí rychlého přístupu pro vybrané artikly
sériové rozhraní pro spojení s PC nebo pokladnou