AirShare - vybavení pro podnikatele

Obchodní váha s oboustranným LED displejem 6 kg/2 g 15 kg/5 g – Obchodní váhy TEM

Tento zlevněný produkt Obchodní váha s oboustranným LED displejem 6 kg/2 g 15 kg/5 g - Obchodní váhy TEM značky TEM jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za příznivou cenu! V akci od 4 429 Kč.
EAN: 4250928697622
Obchodní váha s oboustranným LED displejem 6 kg/2 g 15 kg/5 g - Obchodní váhy TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
4 429

Obchodní váha s oboustranným LED displejem – 6 kg/2 g – 15 kg/5 g Obchodní váha TEL015B1D-V2-B1 poskytuje mimořádně přesné výsledky měření, má maximální kapacitu vážení 15 kg a přesnost 5 g. Tyto výsledky se zobrazují na stojanu s oboustranným LED displejem. Váha se proto výtečně hodí pro použití prodejnách, lékárnách, čajovnách, stejně jako v potravinářství, na trzích nebo v jiných oblastech, kde se provádí kontrola hmotnosti produktů. Váha je dodávána již kalibrovaná a cejchovatelná, a je proto schválena pro obchodní vážení! Doba platnosti cejchování činí dva roky od uvedení váhy do provozu. V sortimentu výrobce TEM naleznete kvalitní potřeby pro průmysl a přesné váhy pro veškeré účely použití.
výrobcem kalibrovaná váha s vysoce přesným, cejchovatelným vážením: 2 g (6 kg) – 5 g (15 kg)
napájení akumulátorovým článkem – až 40 hodin
oboustranný LED displej s velkými, dobře čitelnými číslicemi, a to i za špatných světelných podmínek a při nepříznivém úhlu pohledu
uložení až 250 artiklů, 8 míst v paměti s funkcí rychlého přístupu pro vybrané artikly
sériové rozhraní pro spojení s PC nebo pokladnou