AirShare - vybavení pro podnikatele

Odklepávač na kávu ušlechtilá ocel / dřevo 3,1 l s odklepávací lištou + přihrádka na příslušenství – Kávové příslušenství Royal Catering

Hodně povedený produkt Odklepávač na kávu ušlechtilá ocel / dřevo 3,1 l s odklepávací lištou + přihrádka na příslušenství - Kávové příslušenství Royal Catering od výrobce se zárukou kvality Royal Catering naleznete momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 099 Kč.
EAN: 4062859090294
Odklepávač na kávu ušlechtilá ocel / dřevo 3

Odklepávač na kávu výrobce Royal Catering je nepostradatelným vybavením v kavárnách, barech a restauracích, které servírují svým hostům čerstvou kávou z pákových kávovarů. Nádoba umožňuje rychlé a úplné vyprázdnění portafiltru po přípravě espressa, americana nebo cappuccina a dalších horkých specialit. Stejně jako ostatní kuchyňské produkty výrobce Royal Catering, se i tato zásuvka na použitou kávu vyznačuje propracovaným designem, v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním. Zásuvka na vyklepávání kávy 250 x 184 x 133 mm se skvěle hodí do každé profesionální kuchyně. Díky své kapacitě 3,1 l se nemusí zásuvka příliš často vyprazdňovat a umožňuje tak efektivní práci, a to i během náporu zákazníků. Knock box je vyroben tak, aby bylo možné kávovou sedlinu rychle odstranit ze sítka krátkým vyklepnutím na integrovanou lištu. Kromě toho je tato zásuvka na použitou kávu vybavena přídavnou odkládací přihrádkou na příslušenství, jako je např. tamper. Tato zásuvka je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé ocele a je zvláště vhodná pro použití v potravinářském průmyslu. Materiál je nejen mimořádně robustní, ale také se díky hladkému povrchu snadno čistí. Jednoduše zlikvidujte použitou kávu s touto odklepávací nádobou ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering!