AirShare - vybavení pro podnikatele

Odpadkový koš 45 l chrom bio odpad – Koše na odpadky ulsonix

Tento akční a ve slevě produkt Odpadkový koš 45 l chrom bio odpad - Koše na odpadky ulsonix od přední značky ulsonix snadno můžete najít v aktuální nabídce extra výhodně. Právě lze objednat jen za 1 299 Kč.
EAN: 4062859050021
Odpadkový koš 45 l chrom bio odpad - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
1 299

Hledáte nějaké decentní, vhodné řešení na likvidaci vašich odpadků? Rozlučte se s levnými plastovými produkty s krátkou životností! Tento koš na odpad ULX-GB10 od společnosti ulsonix je to pravé pro vás! V kancelářích, v provozech nebo doma – tento koš na odpadky nabízí perfektní řešení likvidace odpadků na každém místě! Tato nádoba na odpad má kapacitu 45 l a pojme tedy velké množství odpadků. Její rozměry jsou 30 x 30 x 69 cm a vlastní hmotnost 3,62 kg. Díky tomu je možné nádobu snadno převážet, vyprazdňovat, manipulovat s ní a umisťovat ji na libovolné místo. Gumová podlaha zajišťuje pevné ustavení a absolutní odolnost proti skluzu. Nádoba je vyrobena z ušlechtilé ocele, je tedy velmi odolná a snadná na údržbu. Díky použitému materiálu a vzhledu z chromu je tato nádoba na odpad velmi moderní a zároveň decentní a hodí se pro různé oblasti použití, jako jsou veřejné prostory, podniky, restaurace či pro soukromé použití.
 Design produktu byl navržen s ohledem na trvalou udržitelnost hodnoty. Na přední straně nádoby na odpad se nachází bio tabulka, kam je možné zaznamenat typ odpadového materiálu a usnadnit tak jeho třídění.

Další produkty z kategorie Vybavení kanceláří