AirShare - vybavení pro podnikatele

Odpadkový koš Sensor Duo 10 a 5 l – Koše na odpadky Royal Catering

Tento levný výrobek Odpadkový koš Sensor Duo 10 a 5 l - Koše na odpadky Royal Catering od společnosti s úžasnou pověstí Royal Catering máte možnost sehnat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 1 099 Kč.
EAN: 4062859196798
Odpadkový koš Sensor Duo 10 a 5 l - Koše na odpadky Royal Catering

Koš na odpadky by měl být především hygienický. Proto se senzorový zásobník otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a opět se automaticky zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. A pro různé druhy odpadu najdete pod jedním víkem dva koše!
 Víko koše Sensor Bin zůstává pevně zavřené a nepropouští pachy, dokud se k němu nepřiblížíte s kouskem papíru nebo nakousnutým jablkem na 19 cm. Detektor pohybu zjistí pohyb a sám víko otevře. Nyní můžete odpad pohodlně vyhodit do jednoho ze dvou košů na odpadky. Jakmile senzor nezaznamená žádný pohyb, víko se opět zavře. K aktivaci senzoru stačí na tři sekundy stisknout tlačítko na ovládacím panelu.
 Automatické ovládání pomocí detektoru pohybu má řadu výhod. Víko elektrického koše je otevřené pouze tehdy, když do něj chcete něco vhodit, po zbytek času zůstává zavřené díky technologii termoplastického těsnění. To je velké plus zejména u rychle se kazícího odpadu. Při vyhazování odpadků se víc nemusíte dotýkat víka. A samozřejmě je pohodlné, když se kbelík jednoduše automaticky otevře.
 Senzorový koš nabízí dva koše, větší o objemu 10 litrů a menší o objemu 5 litrů. Vědro o objemu 5 l je vybaveno sítem. Při likvidaci tekutin v něm sítko zachytí hrubé kousky, které přenesete do velkého kbelíku. Pětilitrový kbelík lze navíc snadno vyjmout pomocí rukojeti. Odolný kryt z vysoce kvalitního plastu se díky hladkému povrchu obzvláště snadno čistí. Automatický systém je napájen čtyřmi bateriemi AA (nejsou součástí dodávky), takže koš můžete nastavit nezávisle na externím zdroji napájení. Spolehlivě zásobují automatický systém energií po dobu více než 6 měsíců.

Další produkty z kategorie Vybavení kanceláří
Další produkty od výrobce Royal Catering