AirShare - vybavení pro podnikatele

Ozonový generátor 600 mg/h 5 filtrů UV světlo 50 W – Generátory ozonu ulsonix

Tento žádaný produkt Ozonový generátor 600 mg/h 5 filtrů UV světlo 50 W - Generátory ozonu ulsonix od skvělé značky ulsonix pohodlně nakoupíte právě nyní v akci! Akční cena již od 2 699 Kč.
EAN: 4062859003911
Ozonový generátor 600 mg/h 5 filtrů UV světlo 50 W - Generátory ozonu ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
2 699

Ozonový generátor AIRCLEAN 600P značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Pětistupňový filtrační systém a UV lampa dále zajišťují významné zlepšení kvality vzduchu. Generátor ozonu je ideální pro odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat v hotelovém průmyslu, kancelářích nebo interiérech vozidel a člunů. Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 600 mg/h a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Pomocí časovače lze ozonové zařízení provozovat podle potřeby, alternativně je k dispozici dálkové ovládání. Generátor je vybaven efektivní keramickou deskou pro rovnoměrnou produkci ozonu v místnostech do 325 m².
 Integrované UV světlo kromě neutralizace zápachů optimalizuje dezinfekční účinek ozonu. UV záření efektivně rozkládá mikroorganismy a trvale eliminuje různé zárodky a bakterie ve vzduchu. Aby se během čištění ozonem zlepšila celková kvalita vzduchu, je zařízení vybaveno pěti filtry. Předfiltr umožňuje hrubé čištění nasávaného vzduchu. Jemnější částice jsou účinně odstraněny pomocí filtru s aktivním uhlím a filtru HEPA. Fotokatalytický filtr následně promění škodlivé látky na vodu a oxid uhličitý. Filtr se zápornými ionty váže prach a pyl, přičemž také dochází k uvolňování ozonu. Pro optimální použití lze ventilátor nastavit v pěti stupních. To zajišťuje komplexní čištění vzduchu, které jde nad rámec jednoduchého odstranění zápachu. Díky výkonu 50 wattů je generátor ozonu energeticky úsporný a ušetří vám náklady. K ovládání všech možností nastavení slouží snadno čitelný ovládací panel LCD. Vzhledem k tomu, že v dané místnosti by se ze zdravotních důvodů neměly během čištění nacházet žádné osoby, je k dispozici ke stažení příslušná výstražná značka, která se zavěsí na kliku. Kompaktní kryt vyrobený z práškově lakované oceli je mimořádně odolný a robustní. Pro pohodlný transport je ozonový generátor vybaven rukojetí. Gumové nožičky poskytují stabilitu na jakémkoli místě. Jak mohu bezpečně používat ozón? Ozón lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani (domácí) zvířata. Po ošetření ozónem lze do místnosti vstoupit teprve po 2 hodinách. Následně by měla být místnost větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozón přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Generátor využívá také UV záření, kterému nesmí být přímo vystaveni lidé, domácí zvířata a rostliny. Tento typ záření může způsobit popáleniny kůže nebo očí, a proto chraňte sebe a své okolí před přímým UV zářením. Před manipulací s ozónem si pozorně přečtěte návod k obsluze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny. Stáhněte si výstražnou značku pro dezinfekci místnosti. Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.