Palačinkovač – 2 plotýnky – 40 cm – 3 000 W

Profesionální palačinkovač se dvěma velkými plotýnkami pro snadnou přípravu palačinek Palačinkovač RCEC-6000-E značky Royal Catering se ideálně... více informací »
Palačinkovač - 2 plotýnky - 40 cm - 3 000 W
9 599 Kč
Zjistit více »
Profesionální palačinkovač se dvěma velkými plotýnkami pro snadnou přípravu palačinek Palačinkovač RCEC-6000-E značky Royal Catering se ideálně...

Profesionální palačinkovač se dvěma velkými plotýnkami pro snadnou přípravu palačinek Palačinkovač RCEC-6000-E značky Royal Catering se ideálně hodí do restaurací, cukráren i pro domácí výrobu palačinek. Na tomto jednoduchém přístroji snadno upečete palačinky klasického kulatého tvaru, které můžete následně podávat nasladko nebo naslano. Tento model disponuje dvěma plotýnkami, a umožňuje tedy přípravu dvou palačinek současně. Dále se vyznačuje prostým designem a snadnou manipulací. Pořiďte se tento profesionální palačinkovač ještě dnes!
snadná obsluha díky regulátoru teploty
zabudované kontrolky informující o stavu
2 kvalitní smaltované litinové plotýnky
rychlé zahřátí plotýnek díky výkonu 2 x 3 000 W
pouzdro z ušlechtilé oceli se snadnou údržbou a výsuvnou zásuvkou
Tento vynikající produkt Palačinkovač – 2 plotýnky – 40 cm – 3 jde nakoupit již dnes tady u nás v oblíbené kategorii palačinkovače! Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky Royal Catering. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Palačinkovač - 2 plotýnky - 40 cm - 3 000 W od výrobce se zárukou kvality Royal Catering jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce ve slevě! Nabídky již od 9 599 Kč.