AirShare - vybavení pro podnikatele

Pařezová fréza 15 KS – Drtiče hillvert

Často hledaný produkt Pařezová fréza 15 KS - Drtiče hillvert od značky se zárukou kvality hillvert jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. V akci za cenu 41 990 Kč.
EAN: 4062859949363
Pařezová fréza 15 KS - Drtiče hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
41 990

Po pokácení stromu zůstane v zemi ještě pařez s kořeny, který je třeba rovněž odstranit. To je úkolem pařezové frézy od společnosti hillvert specializující se na zahradní vybavení, pomocí které odstraníte pařez s kořeny, aniž byste zanechali na pozemku jakékoliv škody. Fréza na pařezy je vybavena praktickou konstrukcí a silným benzinovým motorem, který je neocenitelným pomocníkem jak profesionálních zahradníků, tak i domácích zahrádkářů. Tato praktická pařezová fréza je vybavena výkonným 4 taktovým benzinovým motorem, který pohání kotouč frézy silou 15 HP a 3 600 ot/min dvěma hnacími řemeny a pařezy a kořenoví bez problémů zlikviduje pomocí devíti zubů z tvrdokovu. Výkonný pohon zajišťuje plynulou práci, po které zůstanou z pařezu pouze třísky.
 Pařezová fréza pronikne až 235 mm do půdy a bez problémů odstraní zbytky stromů až do 600 mm nad zemí. Frézovací kotouč má průměr 300 mm a šířku 90 mm. Díky vysokému výkonu je možné rychle a efektivně odstranit jak kořeny, tak i pařez stromu, bez poničení okolí stromu.
 Tento výkonný stroj na odstraňování pařezů se vyznačuje kompaktní a útlou konstrukcí a může se tedy používat bez problémů i na zúžených místech. Manipulace se strojem je výraznou měrou usnadněna nastavitelnou rukojetí a velkými koly. Motor je napájen z 6,5 l velké benzinové nádrže a z 1,1 l velké olejové nádrže a vydrží tak i dlouhodobé nasazení.