AirShare - vybavení pro podnikatele

Past na zvířata 82 x 29.5 x 29 cm velikost ok: 25 x 25 mm – Pasti na zvířata Wiesenfield

Velmi oblíbený produkt Past na zvířata 82 x 29.5 x 29 cm velikost ok: 25 x 25 mm - Pasti na zvířata Wiesenfield od známého předního výrobce Wiesenfield můžete pořídit v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! V současnosti za 959 Kč.
EAN: 4062859159670
Past na zvířata 82 x 29.5 x 29 cm velikost ok: 25 x 25 mm - Pasti na zvířata Wiesenfield

Zvířecí pasti jsou obecně považovány za šetrnou metodu odchytu živých zvířat. S pastí na myši, potkany a kuny značky Wiesenfield volíte mimořádně spolehlivý model se snadnou manipulací. Citlivý mechanismus a rozsáhlé příslušenství zaručují bezpečný a nekomplikovaný odchyt a přenos škodlivých nebo nežádoucích zvířat.
 S celkovými rozměry 82 x 29.5 x 29 cm a velikostí mřížky 25 x 25 mm je plně smontovaná past na myši vhodná pro menší zvířata. Citlivý zajišťovací mechanismus reaguje spolehlivě na každý pohyb. Pokud je narušitel odchycen, lze past včetně živého obsahu bezpečně přepravit pomocí rukojeti s krytem, který chrání ruku. Součástí dodávky je kromě samotné pasti také potřebné příslušenství pro okamžité použití. K nim patří kleště na maso, hák na maso a fóliové rukavice pro bezpečné postavení a přípravu pasti i bezrizikové vypouštění zvířat v neobydlených oblastech. Kompletně předmontovaný sklopec na kuny, myši a potkany je celý vyroben z pozinkované oceli, díky čemuž je obzvláště odolný vůči rzi a má tak mimořádně dlouhou životnost. Díky tomu je odchytová klec vhodná nejen na půdy, do sklepů, skladů nebo garáží, ale spolehlivě zachytí škůdce i na zahradě nebo na farmách.