AirShare - vybavení pro podnikatele

Plazmová řezačka 70 A 400 V zapalování s pilotním startem – Plazmové řezačky Stamos Power ²

Velmi žádaný produkt Plazmová řezačka 70 A 400 V zapalování s pilotním startem - Plazmové řezačky Stamos Power ² od top výrobce Stamos Power ² máte možnost pořídit zde za výhodnou cenu. Ceny od 11 990 Kč.
EAN: 4260223027321
Plazmová řezačka 70 A 400 V zapalování s pilotním startem - Plazmové řezačky Stamos Power ²

Potřebujete vysoce výkonnou, robustní a kompaktní plazmovou řezačku? Plazmovou řezačku, která může být použita v průmyslu, řemesle a zájmové dílně ? Řezačka S-CUTTER 70 3PH od Stamos Power má maximální řezací výkon 20 mm. Řezání a oddělování probíhá pomocí elektrického oblouku. Elektrický oblouk je odstartován vysokofrekvenčním zažehnutím a vzniká při vysokém elektrickém napětí mezi elektrodou a základní surovinou. Další stlačený vzduch je přiváděn ke zvýšení intenzity a stability elektrického oblouku. U plazmové řezačky S-CUTTER 70 3PH od Stamos Power se dá řezací proud plynule a přesně regulovat mezi 20 a 70 ampéry. Zařízení může být optimálně přizpůsobeno Vaším individuálním potřebám. Robustní a kompaktní konstrukce dělá plazmovou řezačku přenosným zařízením.
pro řezání kovů, jako je ocel, nerez, měď, hliník atd.
plynule nastavitelný řezací proud
ocelový povrch s práškovým nástřikem
integrovaný regulátor tlaku s manometrem
jednoduchá obsluha
obsah zásilky: plazmový hořák P60, zemnící svorka, elektroda, hubice, plynové vedení / silnoproudá zástrčka není obsažena

Další produkty z kategorie Svářečky