AirShare - vybavení pro podnikatele

Plynová vodní lázeň 3 300 W GN 6 x 1/3 0,03 bar G31 – Bain Marie Royal Catering

Tento žádaný kus Plynová vodní lázeň 3 300 W GN 6 x 1/3 0,03 bar G31 - Bain Marie Royal Catering od dodavatele kvalitních produktů Royal Catering snadno získáte v naší nabídce napořád výhodně! Ceny od 6 999 Kč.
EAN: 4062859008763
Plynová vodní lázeň 3 300 W GN 6 x 1/3 0

Plynová vodní lázeň RC-BMG437 značky Royal Catering se ideálně hodí pro udržování teploty pokrmů po delší dobu. V 6 GN nádobách můžete paralelně udržovat na požadované teplotě všechny složky pokrmů, jako je například maso, ryby, rýže, brambory a omáčky. To vše bez rizika, že by se něco připálilo. Tato vodní lázeň patří k luxusnímu gastro vybavení a je ideální pro použití v restauracích, hotelech, jídelnách, kantýnách, bufetech, snack barech či domovech důchodců a nemocnicích.
 Bain Marie funguje na principu konvekce: Topné těleso ohřívá vodu, která se nachází mezi zařízením a GN nádobami, a teplo skrz ní postupuje do GN nádob. Výsledkem je, že lze takto nejen účinně ohřívat i jemné potraviny, ale také je dlouhodobě udržovat na požadované teplotě , aniž by došlo k jejich připálení.
 Bain Marie zaujme především velkým plnicím objemem. 6 GN nádob (GN 6 x 1/3) s víky disponuje hloubkou 150 mm a každá pojme velké množství potravin, které lze současně ohřát nebo udržovat v teple. To šetří spoustu času a je výhodou obzvláště při přípravě velkých akcí nebo během špičkových hodin v restauracích, jídelnách a hotelech. Do této vodní lázně však můžete vložit GN nádoby jiné velikost , které nejsou hlubší něž 150 mm, přičemž lze kombinovat různé velikosti. Efektivní topné těleso o výkonu 3 300 W vodu rychle ohřeje na požadovanou teplotu. Termostat, který se zapíná otočným regulátorem, umožňuje přesné nastavení teploty do 100 °C. Plynová vodní lázeň je provozována se směsí propanu a/nebo butanu prostřednictvím plynového připojení G31 s maximálním tlakem 0,03 bar.
 Vodní lázeň Bain Marie je kombinací promyšleného designu a odolné konstrukce, tudíž je spolehlivým pomocníkem nenáročným na údržbu. Je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, díky čemuž je odolná vůči korozi. Tento materiál je zdravotně neškodný, díky extrémně hladkému povrchu se snadno čistí, a je tedy velmi hygienický. Ušlechtilá ocel je pevná, odolná a má dlouhou životnost. Gumové nožičky zajišťují bezpečnou polohu a zabraňují poškrábání podlahy.
 Poznámka: Toto zařízení se prodává v zemích CH,CZ, ES, FR, BE,IT, PT a UK.

Další produkty z kategorie Udržování teploty
Další produkty od výrobce Royal Catering