Posilovací lavice na záda – nastavitelná – do 100 kg

Posilovací lavice pro zdravá záda a pevné břicho Posilovací lavice značky Gymrex na záda a břicho je efektivní a šetrný pomocník při tréninku... více informací »
Posilovací lavice na záda - nastavitelná - do 100 kg
Značka: Gymrex
4 699 Kč
Zjistit více »
Posilovací lavice pro zdravá záda a pevné břicho Posilovací lavice značky Gymrex na záda a břicho je efektivní a šetrný pomocník při tréninku...

Posilovací lavice pro zdravá záda a pevné břicho Posilovací lavice značky Gymrex na záda a břicho je efektivní a šetrný pomocník při tréninku pro silná záda a pevné břicho. Lavice však dokáže ještě mnohem víc: v závislosti na cvičení jsou také posíleny nohy, paže a hýždě! Pracujte s vlastní tělesnou hmotností a gravitací pro bezpečné a ergonomické cvičení s rychlými výsledky.
odolnost – vhodná pro uživatele s maximální hmotností 100 kg
výškově nastavitelná – polstrování je možné dle výšky uživatele výškově nastavovat v šesti stupních
univerzální použití – ideální pro trénink břicha a zad
odolnost – robustní a odolná ocel a polstrování s dlouhou životností
komfort – ergonomická podpěra a opěrka nohou s pohodlným polstrováním Žádaný produkt Posilovací lavice na záda – nastavitelná je k sehnání mimo jiné na webu zařazený v rubrice posilovací lavice! Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu. To není všechno, máme toho více! Mrkněte na další produkty od dodavatele Gymrex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Gymrex vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží.

Velmi žádaný výrobek Posilovací lavice na záda - nastavitelná - do 100 kg od značky s dlouholetou historií Gymrex máte možnost získat aktuálně na webu ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 4 699 Kč.