Power Dynamics BGB50, sada reproduktorů, 100 W peak, 30 W RMS, černá

Sada reproduktorů Power Dynamics BGB50 se skládá ze dvou výkonných a kvalitních reproduktorů, které se dají použít v interiéru i exteriéru díky... více informací »
Power Dynamics BGB50
4 099 Kč
Zjistit více »
Sada reproduktorů Power Dynamics BGB50 se skládá ze dvou výkonných a kvalitních reproduktorů, které se dají použít v interiéru i exteriéru díky...

Sada reproduktorů Power Dynamics BGB50 se skládá ze dvou výkonných a kvalitních reproduktorů, které se dají použít v interiéru i exteriéru díky skříni, odolné vůči povětrnostním vlivům.2pásmové reproduktory jsou vybavené 5,25″ wooferem a také 3/4″ výškovým reproduktorem a přesvědčí vrcholovým výkonem 100 W. Bluetooth umožňuje pohodlné streamování hudby ze smartphonů, tabletů nebo počítačů. Díky třídě ochrany IPX5 je sada reproduktorů BGB50 vhodná i jako systém ozvučení do vnějšího prostředí. Připojení dodaného držáku navíc umožňuje snadnou montáž na strop a na stěnu.Výkonná, bezdrátová a použitelná i ve venkovním prostředí: sada reproduktorů BGB50 od společnosti Power Dynamics dokáže na plné čáře přesvědčit mnohými svými kvalitami.

Oblíbený a akční produkt Power Dynamics BGB50, sada reproduktorů, 100 W peak, 30 W RMS, černá od výrobce s dlouholetou historií Power Dynamics je k získání zde teď právě v bezva akci! Aktuálně za 4 099 Kč.