Power Dynamics BGO50 sada reproduktorů, 120W 5,25″ Woofer 3/4″ Tweeter, bílá barva

Sada reproduktorů Power Dynamics BGO50 se skládá ze dvou výkonných a kvalitních reproduktorů, které se dají použít v interiéru i exteriéru díky... více informací »
Power Dynamics BGO50 sada reproduktorů
2 669 Kč
Zjistit více »
Sada reproduktorů Power Dynamics BGO50 se skládá ze dvou výkonných a kvalitních reproduktorů, které se dají použít v interiéru i exteriéru díky...

Sada reproduktorů Power Dynamics BGO50 se skládá ze dvou výkonných a kvalitních reproduktorů, které se dají použít v interiéru i exteriéru díky skříni, odolné vůči povětrnostním vlivům. 2pásmové reproduktory jsou vybaveny 5,25 „wooferem a také 3/4“ vysokotónovým reproduktorem a přesvědčí vrcholovým výkonem 120 W. Pomocí 35 mm přírubového připojení lze reproduktory v okamžiku namontovat na reproduktorový stojan. Díky třídě ochrany IP56 je sada reproduktorů Power Dynamics BGO50 vhodná i jako systém ozvučení do vnějšího prostředí. Připojení dodaného držáku navíc umožňuje snadnou montáž na strop a na stěnu.Výkonná, kompaktní a univerzální: sada reproduktorů Power Dynamics BGO50 dokáže na plné čáře přesvědčit mnohými svými kvalitami.

Velmi žádaný produkt Power Dynamics BGO50 sada reproduktorů, 120W 5,25" Woofer 3/4" Tweeter, bílá barva od dodavatele zboží Power Dynamics snadno můžete získat právě teď opravdu levně. Levně za cenu 2 669 Kč.