AirShare - vybavení pro podnikatele

Přenosné ohniště: 55 x 55 x 60 cm naklápěcí – Zahradní krby hillvert

Tento akční produkt Přenosné ohniště: 55 x 55 x 60 cm naklápěcí - Zahradní krby hillvert od oblíbené značky se zárukou kvality hillvert jednoduše můžete získat zrovna dneska ve slevě! Právě nyní za skvělou cenu 2 899 Kč.
EAN: 4062859200860
Přenosné ohniště: 55 x 55 x 60 cm naklápěcí - Zahradní krby hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
2 899

Hledáte způsob, jak strávit příjemné večery s přáteli? Pak je přenosné ohniště značky hillvert to pravé extravagantní a dlouhodobé řešení! Díky promyšlenému designu je venkovní ohniště nejen mimořádně lehké, ale lze jej také rychle postavit kdekoli: během cestování, na zahradě nebo na terase.
 V zahradním ohništi lze rozdělat oheň bezpečně a čistě. Speciální konstrukce zajišťuje, že plameny mají dostatek kyslíku pro hoření a vy si můžete užívat tepla bez obav z kouře nebo popela. Přenosné ohniště jednoduše nakloníte a vytvoříte buď vodorovnou mísu, nebo ohniště chráněné před větrem.
 Tento model na třech nohách je mimořádně odolný proti převrácení. Ohniště na zahradu je vyrobeno z žáruvzdorné oceli s povrchovou úpravou, která zaručuje nejen mimořádnou odolnost vůči silnému žáru, ale také vysokou odolnost vůči korozi a dalším vnějším vlivům. Zahradní ohniště vám tak zaručeně poskytne hřejivou a útulnou atmosféru na dlouhá léta.