AirShare - vybavení pro podnikatele

Přepravní box pro psa hliník sešikmený tvar 91 x 65 x 70 cm – Potřeby pro domácí mazlíčky Wiesenfield

Unikátní a oblíbený produkt Přepravní box pro psa hliník sešikmený tvar 91 x 65 x 70 cm - Potřeby pro domácí mazlíčky Wiesenfield od dodavatele zboží Wiesenfield snadno můžete pořídit online za mimořádně nízkou cenu. Nyní můžete mít za 3 999 Kč.
EAN: 4062859190734
Přepravní box pro psa hliník sešikmený tvar 91 x 65 x 70 cm - Potřeby pro domácí mazlíčky Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
3 999

S vysoce kvalitním přepravním boxem pro psy od společnosti Wiesenfield můžete spolehlivě poskytnout ochranu svému čtyřnohému příteli během cestování autem. Zvíře se vzhledem k omezenému rádiu pohybu uklidní a nepředstavuje tak nebezpečí pro sebe, řidiče ani ostatní cestující. Sešikmený tvar zaručuje optimální využití zavazadlového prostoru nebo zadních sedadel a hodí se pro různé velikosti vozidel. Mějte však na paměti celkové rozměry 91 x 65 x 70 cm, přičemž základna má rozměry 910 x 650 mm a kryt 530 x 590 mm. Přepravní box pro psy do auta, sestávající z MDF dřevěné desky jako základny a hliníkové mřížky, zaručuje stabilitu, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Velké rozestupy mezi mřížkami poskytují psovi optimální viditelnost a vynikající cirkulaci vzduchu během jízdy. Maximální rozestup je 7,5 cm a měl by být menší než obvod hlavy vašeho mazlíčka. Praktické uzavírání na klip umožňuje bezpečně a snadno otevřít nebo zamknout přepravní klec pro psa. Díky nízké celkové hmotnosti 11,8 kg ji můžete bez námahy naložit do vozidla. Při výběru přepravky pro psa do auta se ujistěte, že má správnou velikost: příliš malé modely jsou pro zvíře nepohodlné; příliš velké varianty nenabízejí dostatečnou oporu. Váš pes by měl v přepravce stát vzpřímeně, měl by být schopen se otočit a snadno si lehnout. Zejména u štěňat dbejte na to, aby byl rozestup mezi mřížemi menší než obvod hlavy, jinak hrozí nebezpečí udušení nebo uškrcení. Řiďte se těmito pokyny:

  • Šířka přepravky: 2 x šířka lopatek
  • Délka přepravky: délka těla + 10 cm (malí psi) až 30 cm (velcí psi)
  • Výška boxu: výška těla ve vzpřímeném sedu + 5 cm (malí psi) až 15 cm (velcí psi)

V nabídce zemědělských potřeb společnosti Wiesenfield najdete rozsáhlý výběr přepravních boxů pro psy různých velikostí. Zvířata přepravujte pouze bezpečně v kufru nebo na zadním sedadle; klec pro psy nepoužívejte v prostoru pro nohy nebo na sedadle spolujezdce. K upevnění boxu použijte vhodné stahovací popruhy a protiskluzovou podložku, která zajistí bezpečný postoj zvířete.

Další produkty z kategorie Zemědělská technika
Další produkty od výrobce Wiesenfield